נעים מאוד - אנחנו חוצלארץ

החבר'ה שיקשרו ביניכם לבין מעסיקים ישראלים ברחבי העולם שמחפשים עובדים עם רעל בעיניים להרוויח כסף ורצון לחוות את העולם הגדול.

איך אנחנו עושים את זה?

באמצעות מערכת דיגיטלית חכמה ופשוטה ש"תשדך" עבורכם את המשרות המתאימות לכם ביותר ותאפשר לכם לצפות לא רק בפרטי המשרה, אלא גם בסרטוני תדמית, תנאי ההעסקה, סביבת המגורים והמלצות מהחבר'ה שכבר עובדים שם.

למה חוצלארץ?

לפי כל המחקרים, התחביב מספר 1 שלנו הישראלים הוא לטוס לחוץ לארץ, בין אם מדובר בטיול אחרי צבא או חופשה לנשמה - הרצון לצבור עוד ועוד חוויות הופך אותנו לאנשים יותר טובים ומאושרים. אז למה לא ליהנות מכל הטוב הזה וגם להרוויח כסף בו זמנית?

החזון של חברת חוצלארץ

הוא שכל ישראלי שרוצה לעבוד בחוץ לארץ – יוכל בקלות לעשות זאת! לראשונה, מועמדים לעבודה ומעסיקים מכל העולם מכירים ומתקשרים ישירות באמצעות לחיצת כפתור בלי צורך לזוז מהבית!

לחוות כמה שיותר חוויות

השתחררת מהצבא? לפני שממשיכים ממסגרת למסגרת, אנו בחוצלארץ עם ניסיון של יותר מעשור בתחום התעסוקה בחוץ לארץ, ממליצים לכם לחוות כמה שיותר חוויות, להכיר תרבויות ולטוס לראות את העולם שבחוץ.

טסים לעבוד, מרוויחים מלא ומטיילים

חוזרים עם מספיק כסף גם לתואר ואולי גם לבית הראשון שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור את הפרופיל האישי שלכם, להתרגש מהמשרות והיעדים הזמינים, להגיש מועמדות ולעוף על החיים שלכם!

צוות חוצלארץ פה לכל שאלה

השאירו פרטים ונציגי החברה ייצרו עימכם קשר

טוען...

team picture