עבודה בחו"ל לצעירים ב-2022 - המסע אל החלום

 

דמיינו את עצמכם בסיטואציה החלומית הבאה: אתם קמים בשעה 8 בבוקר אל נופיה המטורפים של אירופה או ניו זילנד, לצד כוס קפו'צינו חמה, עם חברים טובים ובאווירת חופש בלתי נגמר, מצוידים במוטיבציה ליום עבודה חדש שהולך להביא עמו רווחים יפים של כסף והמון כיף. בעבר הסיטואציה הזו הייתה רק בגדר חלום רחוק. אך בשנים האחרונות, היא מתהווה לכדי מציאות של ממש. עבודה בחו"ל לצעירים נותנת את המענה המדויק לחלום הזה, ומעניקה לו חיים.

גולת הכותרת בעבודה בחו"ל לצעירים היא היכולת שלכם לבחור את מקום העבודה החדש שלכם כאוות נפשכם, זאת מאחר שכמעט בכל נקודה בחו"ל ממוקמים יעדי העבודה והעגלות שלנו. בין אם אירופה, ניו זילנד או בכלל פיליפינים - כמעט כל מקום בעולם בא בחשבון. לצד הבחירה החופשית של מיקום עבודת החלומות הבאה שלכם, אתם משלימים את החוויה הנפלאה הזו לצד האפשרות למחיה ומגורים ועשיית רווחים יפים והרבה מאד כסף. והנה, קיבלנו מתכון מדויק לאיכות חיים מושלמת.

 

חוצלארץ - עבודה לצעירים ב-2021 | חוץ לארץ

 

תחילת המסע אל עבר העולם החדש של עבודה בחו"ל לצעירים 

אין ספק כי חלק גדול מאד מחוויית השהייה בחו"ל היא חוויית הטיסה, המהווה את הגשר בינינו לבין המדינות בחו"ל. מהרגע בו דרכה רגלכם בשדה תעופה בן גוריון בארץ, דרך הדיוטי פרי ועד העלייה למטוס וההגעה למחוז חפצכם. כל חוויית הטיסה הזו היא חלק בלתי נפרד מחווית העולם הפתוח שאנו מתחילים לחוות כאשר אנו מחליטים להיכנס לחוויה המטורפת הזו. אינספור אפשרויות בכף ידנו, וכל מה שאנחנו צריכים זה רק לבחור.

חוויית הטיסה לכשעצמה היא חלק בלתי נפרד מחוויית העבודה בכללותה. ההתרגשות הזו בלקום השכם בבוקר, ולדעת שהיום אנו מתחילים את הפרק החדש והכה מרגש הזה בחיינו. הפרפרים בבטן בדרך לשדה, המחשבות והתכנונים שרצים בראשנו והידיעה שאנו עושים עוד צעד להגשים את עצמנו. כל זאת בליווי תחושות הכיף והחוויה שבהמתנה לטיסה, שהייה בלאונג' נעים ולגימה של כוס יין לבן. ולבסוף, חווית הטיסה- העלייה למטוס, שגורמת לנו להבין שהנה, זה קורה, וזה הכי אמיתי שיש.

 

כל העולם כולו גשר צר מאד 

לכל אחד מאיתנו יש את המדינה הזו, או אפילו עיר ספציפית בחו"ל שהוא מרגיש מחובר אליה, כמה להגיע אליה, כל אחד לפי אופיו, חלומותיו ורצונותיו. בין אם אירופה, אוסטרליה, ניו זילנד, המזרח הרחוק, דרום אמריקה ועוד יעדים רבים וטובים, תוכלו להגיע לעבוד, לחיות, לטייל וליהנות, והכל כמקשה אחת. חשוב לציין שהאגדה האורבנית בדבר חוסר זמן להנאות וטיולים שבעבודה בחו"ל לצעירים היא שמועה בלבד. לצד עבודה במשרה מלאה, יש זמן רב מאד לטיולים והנאות, לצבירת חוויות ותחושה של חופשה אמיתית.

העבודה בחו"ל לצעירים ביעדים אלו תמיד ממוקמת בנקודות מלאות חיים, יעדים שיש בהם תנועה של אנשים, מרכזי הקניות הגדולים בעולם, שפע של אטרקציות ומקומות ששווה לראות, לבקר ולצלם. לכן, היעדים הללו הם תמיד חוויה אמיתית למגורים ולעבודה. ובשעות הפנאי תמיד יהיו חוויות בלתי נגמרות של כיף. את כל הכיף הזה אתם מוזמנים לחוות לבד, או עם החברים הטובים שתכירו אצלנו במקום העבודה. אנו מקפידים על גיוס אנשים איכותיים, זאת מאחר שאנו מאמינים שכח האדם שלנו הוא הפנים שלנו, ולכן גם חשוב לנו להשקיע בו.

כחלק מכל חווית הפנאי הזו, ישנם גם טיולים מטורפים בכל נקודה וכל יעד עבודה שאנו ממוקמים בו. בין אם אתם טיפוסים של לונדון האורבנית, מעדיפים בילויים במוזיאונים או תאטראות, חוויות של שופינג ומסעדות טובות ברחבי אירופה, בגט וקרואסון בצרפת או בכלל היסטוריה עתיקה ברומא שבאיטליה. ובין אם אתם בכלל טיפוסים של הייקינג וטרקים, ברחבי דרום אמריקה או בכלל במזרח הרחוק, תוכלו למצוא את שאהבה נפשכם במגוון הנקודות בהן אנו ממוקמים בעולם. ולצד זאת, שהייה במתחמי מגורים מפוארים שאנו מציעים, עם האנשים שיהפכו עד מהרה לחברים הכי טובים שלכם.

 

ריכזנו לכם מקצת מן השוני שבחוויות השונות ביעדי העבודה שלנו:

עבודה בעגלות ברחבי אירופה

עבודה בעגלות באוסטרליה, יעדי המזרח הרחוק וניו זילנד

יעדים אורבניים ברובם

יעדים לטיולים, חופים וטרקים ברובם

לרוב אין צורך בויזה

יש צורך בויזה לרוב הניתנת עד טווח זמן של כשישה חודשים

יעדים קרובים יחסית

יעדים רחוקים יותר

 

Money, money, money

אופייני מאד לבני גילי ה-20 המוקדמים, אחרי צבא או גם במקרים מסוימים גילי 30, לרצות להגשים את עצמם מצד אחד, לצאת אל העולם הגדול, לחוות, וליהנות. ומהצד השני, לעשות כמה שיותר כסף, להרוויח, ולהצליח. האמונה הרווחת היא שעלינו לבחור, זה או זה, שצריך לעבוד קשה, במלצרות, תחנות דלק או כל דבר אחר, לעשות לילות כימים ורק לאחר שחסכנו די והותר כסף ניתן לטוס, לחוות ולטייל. עבודה בחו"ל לצעירים מאפשרת לכם לעשות את הכל ביחד, לעבוד, להרוויח כסף והמון, וגם ליהנות ולחוות אינסוף הרפתקאות וחוויות. או בקיצור, להגשים את החלום ולטעת בו שורשים.

עבודה בחו"ל לצעירים מאפשרת לכם לעשות משהו אחר, שונה, מלא פלפל וחיים, מלא הנאות וכיף, כסף זמין ורווחים גבוהים מאד שניתן לעשות ואפילו בזמן קצר. וכמובן, דרך מדהימה ללמוד ולהתפתח, ללמוד על עצמכם, לגלות עצמאות, למנף את כל אלו קדימה ולהתחיל את החיים בצורה הכי מוצלחת שיש. זאת ועוד, העבודה בעגלות נוטעת בנו המון מוטיבציה לעבודה כעת בעגלות וגם להמשך החיים, ומלמדת אותנו שהשקעה שווה זהב, תרתי משמע.

האפשרות לעשות כסף והרבה בעבודה בחו"ל לצעירים אפשרית מכיוון שתנאי העבודה המוצעים לעובדים שלנו מאפשרים זאת. אנו מציעים שכר בסיסי גבוה, אשר מתלווים אליו מיני עמלות ובונוסים בסכומים גדולים ומשמעותיים מאד. לעתים סכומי הבונוסים והעמלות אף גבוהים בהרבה משכר הבסיס, ואף יכולים להגיע לסכומים של 3,000 ואף 5,000 דולר. כל זאת לצד עבודה במשרה מלאה, אפשרות לעבוד הרבה שעות ואף אפשרות למשמרות כפולות של 12 שעות. ומנגד, חוסר הצורך להוציא כספים רבים על שכר דירה מאחר שאנו מסבסדים זאת עבור עובדינו.

והכי טוב? שבסופו של יום, כאשר תחזרו חזרה ארצה (אם יימאס לכם מכל הטוב הזה מתישהו) לאחר שעשיתם חיים, נהניתם וצברתם אינספור חוויות, תחזרו כאשר אתם מיושבים, בעלי חסכונות, עצמאים וחזקים מנטלית, וכמובן שמחים וטובי לב (גם מנהל הבנק) ☺  

בנקודה הזו, לאחר שצברתם חוויות מצד אחד וחסכונות מהצד השני, כל האופציות יהיו פרוסות בפניכם. תוכלו לעשות הכל, ללמוד לתואר או מקצוע כאוות נפשכם ואף מבלי הצורך לקחת הלוואות מימון, להתחיל בהקמת עסק משלכם או אפילו להתחיל תהליך של רכישת בית משלכם!, והיד עוד נטויה.

 

חוצלארץ - עבודה לצעירים בחו"ל ב-2021 | חוץ לארץ

 

לסיכום

 

חשוב לדעת, שכאשר אנו בוחרים מקום עבודה בחו"ל, שאיננו בסביבתנו המוכרת, עלינו לזכור שהחברה בה נעבוד היא חלק בלתי נפרד ואף החשוב ביותר בהחלטה. לכן נבחר בחברה טובה שתעניק לנו את כל מה שאנחנו צריכים, כסף טוב, תנאי עבודה טובים והכי חשוב - בטחון.

זהו, סיימנו, עכשיו אנחנו פסיק מלהפוך את הרעיון המדהים של עבודה והנאה לכדי מציאות של ממש. כל שנשאר הוא לזכור שעלינו לשמור על מוטיבציית שיא ורצון עצום להצליח, להגשים וליהנות. ועכשיו כל אשר נותר לכם לעשות הוא להשאיר פרטים ממש כאן למטה, ולקבוע איתנו לשיחה שאולי תהיה ההתחלה של פרק חדש ומרגש. אז למה אתם מחכים?

 

חוצלארץ - עבודה לצעירים בחו"ל ב-2021 | חוץ לארץ