מתכננים לעבוד בחו”ל?

בבלוג שלנו תמצאו מאמרים מעניינים בתחום התיירות והעבודה בחו”ל

חם בבלוג

ינואר 2023

איך מוציאים ויזה לארצות הברית?

הוצאת ויזה לארצות הברית היא חלום שניתן להגשים ובעזרתו לטוס לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, לעשות הרבה כסף וליהנות מהחיים. כדי להוציא ויזה לארה"ב צריך..

קרא עוד
אוקטובר 2022

7 יתרונות של עבודה במכירות בחו"ל

לעזוב הכל, לטוס מעבר לים ולעבוד במקום שתמיד חלמתם לגור בו, נשמע כמו חלום! יש הרבה סיבות שבגללן שווה לעזוב הכל ולמצוא עבודה בחו"ל, אבל הסיבה העיקרית שבגללה צעירים רבים מחפשים עבודה בחוצלארץ היא כלכלית ואין צורך להסביר מדוע. העבודה במכירות תכלול הרבה יתרונות נוספים שגם לאחר שנים רבות אתם תודו לעצמכם על הצעד הכל כך אמיץ שעשיתם. אז טסתם, התאקלמתם, עבדתם קשה מדי יום וחזרתם לארץ לאחר תקופה ארוכה עם לא מעט כסף. אך זה ממש לא הכל, ולכן בחרנו לספר לכם על כמה יתרונות שיחכו לכם כשתחזרו לארץ.

קרא עוד
ספטמבר 2022

עבודה באוסטרליה

אוסטרליה תמיד נשמעת כמו חלום רחוק, ויש אפילו קונספירציות שהיא בכלל לא קיימת (אל דאגה, קפצנו לבדוק). היבשת הרחוקה ידועה בחופים אינסופיים, נופים מטריפים וחיות שלא תמצאו בשום מקום אחר. אוסטרליה נחשבת בעיני רבים לאחד היעדים הכי אטרקטיביים בעולם לטיולים, אבל האם ידעתם שזהו המקום המושלם לעבודה בעגלות?

קרא עוד
מאי 2022

עבודה בחוץ לארץ מתאימה לכל הגילאים

האם ישנו חלום גדול יותר מאשר חלום הרילוקיישן לחו"ל? אבל בצורה כזו כיפית, מהנה, אמיתית ורווחית באמת? וודאי שיש. ברוכים הבאים אלינו, באמתחתנו ניסיון רב שנים בעבודה בעגלות על כל גווניה במגוון נקודות ברחבי העולם. אנו מאפשרים לכם להיכנס לעולם חדש, שכל כולו חוויה של ממש, לחגוג את עצמכם, את השאיפות שלכם ולהגשים את כל החלומות. מדובר כאן בהזדמנות אחת ויחידה, שלא בהכרח תחזור. לאחר שנתכנס בארץ לכדי סטטוס מסוים, לא בהכרח נוכל לעזוב אותו בקלות, ולכן, הזמן הנכון ביותר הוא פשוט- עכשיו. זה הזמן להתנסות ולהגשים את עצמכם, כי אף אחד לא יעשה זאת עבורכם. אנו מבטיחים להעניק לכם הזדמנות לפריצת כל הגבולות, הגעה ליעדים, הגשמה ומשמעות. ואף, אפשרות לרכוש את הדירה הראשונה שלכם בדרככם חזרה ארצה.

קרא עוד
אפריל 2022

טסתי ל-6 חודשים וחזרתי אחרי 8 שנים

החלום שלי של לראות את העולם , לטייל ולצבור חוויות שאוכל לספר לנכדים שלי התחיל בגיל מאוד צעיר. התבגרתי והתגייסתי להיות לוחם בצה"ל ולקראת השחרור כבר התחלתי לתכנן את הטיול של אחרי הצבא. הבנתי שבשביל לראות את העולם אני חייב הרבה כסף.. כרטיס הטיסה לדרום אמריקה היה קרוב מרחק לחיצת כפתור אבל לא היה לי את התקציב לטיול, הבנתי שכנראה הטיול שלי יצטרף לחכות. עד מתי? עד שיהיה לי מספיק כסף לעוף על הטיול שלי שאני כל כך רוצה בחו"ל.

קרא עוד

עוד כתבות

ספטמבר 2023

מה דרכון אירופאי נותן לך?

קרא עוד
יולי 2023

חברי חוצלארץ נהנים יותר!

קרא עוד
יולי 2023

ביטוח נסיעות לחו״ל

קרא עוד
יוני 2023

עבודה בתאילנד

קרא עוד
יוני 2023

עבודה בקנדה

קרא עוד
מאי 2023

10 העבודות הכי רווחיות בעולם (2023)

קרא עוד
123