עבודה בארצות הברית - מה צריך לדעת ב-2022עבודה בארצות הברית

 

ארצות הברית ידועה בתור ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. יש בה הכל מהכל, והכל בה- גדול ועצום פי כמה וכמה מאשר בכל מדינה אחרת. זו גם אחת הסיבות בזכותן ארצות הברית ידועה כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, היא מספקת לתושביה ויושביה את כל מה שהם צריכים ורוצים, ולמגיעים אליה את האפשרות להגשים את חלומותיהם. תרבות ה"הכל ובגדול" ניכרת בארצות הברית לגבי הקניונים בה, מרכזי הקניות ואפילו ההכנסות. זו גם הסיבה שעבודה בארצות הברית בעגלות כה משגשגת והעובדים בה מצליחים, שמחים ובעיקר- מרוויחים. 

החלום הישראלי מתאפיין רבות ברצון לכבוש את ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות. ישראלים רבים מגיעים אליה על מנת לפתוח דלתות חדשות, לגלות הזדמנויות חדשות ובעיקר כדי להצליח. בין אם תחומי המשחק, המסחר, המכירות או אפילו המנעולנות- בארצות הברית הכל הולך. הישראלים מבקשים להגיע לארצות הברית כדי לצאת אל העולם הגדול, ליהנות ממנו וכמובן לעשות המון כסף. ארצות הברית כמעצמה אדירה מאפשרת לצעירים חדורי המטרה לעשות זאת, ואפילו יותר. יתרונותיה אלו מגדירים לא בכדי את ארצות הברית כאחד היעדים המדהימים לעבודות מכירה בעגלות, הקניונים הומי אדם, מרכזי הקניות מפוצצים עד אפס מקום, והיד עוד נטויה.

בנוסף לכך, ארצות הברית ידועה מאד בתרבות הצריכה העניפה שלה ובכח הקנייה האדיר שלה. זאת תודות להיותה של ארצות הברית מדינה בעלת תרבות מגוונת. קהל היעד מחולק למגוון מאד רחב של מגזרים אתניים וקהלי יעד. מצד אחד, תיירים מכל העולם, מאסיה, אירופה, ישראל, המזרח הרחוק ועוד ועוד. ומצד שני, תושביה ואזרחיה של ארצות הברית המתאפיינים במגוון רחב מאד של מגזרים. 

כשמוסיפים לכל אלו את מרכזי הקניות, הן הפתוחים והן הסגורים הגדולים והידועים בעולם, מקבלים בהכרח מתכון לעגלות קנייה עצומות. הן האמריקאים והן התיירים רוכשים בכמויות עצומות, נהנים מתרבות שופינג ואיכות חיים על כל גווניה. וכך למעשה נוצר מצב בו עגלות המכירה מדברות לקהלי יעד רבים, בצורות שונות וסוגים שונים, המכירות מרקיעות שחקים ונציגי העגלות עושים חיל והמון המון כסף.

 

עגלות או לא להיות

עבודה בארצות הברית בעגלות מאופיינת בעגלות נייחות וכן בעגלות ניידות. עגלות מכירה אלו תמיד נראות מצוין, אסתטיות ומזמינות. המוצרים מסודרים בטוב טעם ובסדר מופתי, בצורה מיוחדת אשר מושכת את העין. מאחר שמכירה טובה היא מכירה שמתחילה ראשית בגירוי חוש הראייה, אין ספק שעובדינו דואגים לבצע את העבודה הזו כראוי ומעל למצופה, והתוצאות ניכרות בשטח באופן יום יומי. 

עבודה בארצות הברית בעגלות איננה קשה ללמידה כלל וכלל, ולמעשה, לאחר הדרכה קצרה שהצוות יעניק לכם, וטבילה קטנה במים, בתחילה עם חונך ולאחר מכן לבד, תלמדו לשחות ובקלות. העובדים שלנו נהנים מהדרכה צמודה ומליווי מלא לכל אורך המסע שלהם כנציגי עגלות חדשים, ממש מרגע קבלת העובד לאחר ראיון העבודה ועד לעבודה בפועל בעגלות המדהימות במרכזי הקניות בארצות הברית. הצוות נותן את המענה לעובדים שלנו לכל צורכיהם, ותמיד יש על מי לסמוך.

לאחר שהתחלנו לשחות, הגיע הזמן לטבול גם במים העמוקים. מתחילים לעבוד מול הקהל, לדבר, להכיר ולמכור והרבה. העבודה בארצות הברית בעגלות כיפית ומשמחת על כל גווניה. ההיכרות עם אנשים חדשים, התרבות שהיא כה שונה מהתרבות הישראלית שמאפשרת לכם להכיר את העולם גם מהזווית הזו, וכמובן האפשרות להרוויח הרבה מאד כסף תוך כדי הנאה של ממש.

מגוון המוצרים הנמכר בעבודה בארצות הברית בעגלות הוא גדול ומתפרש על מנעד רחב. מבין המוצרים הנפוצים ביותר ניתן למנות מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, לגוף ולפנים, מוצרי טיפוח לשיער כגון מחליקי שיער או קרמים למיניהם, וכדומה. כמובן שתוכלו להשתלב בעגלות מכירה בתחום מסוים שאתם מרגישים מחוברים יותר אליו. 

מאחר שאנו מאמינים שהעובדים שלנו הם המראה של החברה, אנו משקיעים בהם ודואגים, מעבר למילוי צורכיהם גם לשכר גבוה במיוחד. השכר מורכב ממספר פרמטרים בהם שכר הבסיס, הבונוסים והעמלות. שכר הבסיס מתחיל גבוה ולאט לאט עולה יותר ויותר, עם הותק. ולגבי הבונוסים והעמלות, אין די מילים כדי לתאר את השכר המדהים שתוכלו להרוויח אצלנו. לעיתים אף השכר המשתלם על בונוסים ועמלות עולה בהרבה על שכר הבסיס עצמו. לשם הדוגמה, השכר עבור בונוסים ועמלות יכול להגיע אף ל-3,000 ואפילו 5,000 דולר לחודש אחד.

כאן גם המקום לציין שעקב השימוש במטבע הדולרי, הידוע כחזק יחסית לשקל הישראלי, משכורות הבסיס, העמלות והבונוסים משתלמים בהתאם. אי לכך, ישנו הבדל מהותי בסכום הסופי בחשבון הבנק שלכם, וכך משתלמות משכורות כפולות פי שלושה ואף פי ארבעה ביחס לשקל הישראלי. מה שאומר, שישראלים המגיעים לארצות הברית על מנת להרוויח ולחסוך, לבטח ימצאו אצלנו את מבוקשם, ויוכלו לחזור ארצה מסודרים ומרוצים ואפילו יוכלו לקנות את הדירה הראשונה שלהם.

 

ומה עם הנאות?

דבר נוסף וחשוב מאד בעבודה בארצות הברית בעגלות אצלנו הוא האפשרות לעשות כיף, והמון ממנו. נתחיל מהעובדה שהעבודה עצמה מהנה בצורה מיוחדת, אנו דואגים לבחור את אנשינו בקפידה. אנו מאמינים שעובדים איכותיים יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר וכמובן יהוו עבורכם חברה טובה, בה תוכלו להכיר את החברים החדשים הכי טובים שלכם.

מעבר לעבודה, העובדים שלנו נהנים מטיולים, בילויים וגם מערבי חברה רבים, מגוונים ומלאי כיף. מחוץ לשעות העבודה, לעובדים שלנו יש המון זמן להנאות. ארצות הברית כה מגוונת באטרקציות הבילוי שהיא מציעה, שפשוט לא תדעו מה לעשות קודם. מגוון רחב מאד של המסעדות הכי טובות בעולם, בוטיקי מעצבים וחנויות אאוטלט ענקיות, לצד בילויי לילה כמו מועדני הלילה גדולים והאיכותיים שיש, וכמובן הברים הכי חווייתיים. בין אם תבחרו ליהנות מכל אלו לבדכם, עם החברים החדשים או גם וגם, תהיו בטוחים שחוויה כזו עוד לא חוויתם.

ולקינוח, מתחמי המגורים שלנו. אנו מאמינים שחלק בלתי נפרד מהשהות שלכם איתנו הוא כמובן איכות התנאים. לכן, אנו מציעים מתחמי מגורים לעובדינו, מרוהטים, מאובזרים, חדשים ונותנים תחושה אמיתית של חופש. בסוף כל יום העובדים שלנו מגיעים אל מתחמי המגורים, נהנים מדיור איכותי ובו יש את כל מה שאתם צריכים. מיטות נוחות, טלויזיה, מטבח מאובזר בכל טוב, מכונת כביסה והיד עוד נטויה.

 

עבודה בארצות הברית - שפע בכל מקום

 

תרבות השפע של ארצות הברית חולשת על כל תחומי החיים בה, ואנו מזמינים אתכם לטוס איתנו וליהנות מכל הטוב הבלתי נדלה שיש לה (ולנו) להציע. איכות החיים בארצות הברית גבוהה ומאפשרת ליהנות מכל הטוב הזה, מהכל ובגדול, בעונג ובשפע. רמת החיים הגבוהה נותנת טעם נוסף ומדהים להנאה שבעבודה בארצות הברית בעגלות ומשדרגת את החוויה פי כמה וכמה מונים.

אין ספק כי עבודה בארצות הברית בעגלות היא חוויה מרגשת ומעצימה. בין אם אתם בראשית גילי ה-20, לאחר צבא או אפילו באזור גילי ה-30, אתם יותר ממוזמנים להגיע, להתרשם ולהתחיל לעבוד איתנו. אופי העבודה בארצות הברית בעגלות הוא תובעני, דורש מוטיבציה רבה ורצון רב להצליח אך אין ספק כי פירותיו מתוקים. יחסי אנוש טובים, חיוך אותנטי, סבלנות ורעב אמיתי להצלחה לצד מוטיבציה גבוהה בהכרח יביאו אתכם מאד רחוק, והשמיים הם הגבול. אז, למה אתם מחכים?

 

חוצלארץ - עבודה בארצות הברית ב2021 | חוץ לארץ