עבודה בארצות הברית

עבודה בעגלות בארצות הברית

עבודה בעגלות בארצות הברית – תחום העגלות הוא מהפופולריים ביותר בארצות הברית ובכלל, ובהמשך נפרט עליו בהרחבה. מדובר באופציה זמינה ומבוקשת בעקבות השכר הגבוה שמגיע פעמים רבות ביחד עם מגורים מסובסדים. בתחום העגלות ניתן לעבוד במגוון רחב של יעדים שווים בארצות הברית, אך צריך לדעת שמדובר בעבודה שמצריכה יכולת מכירתית גבוהה ומיקוד במטרה.  

עבודה במכירות בארצות הברית

עבודה במכירות היא שם קוד למגוון סוגים של עיסוקים – מכירת ציורי שמן מדלת לדלת, מכירה בחנויות שאינן עגלות, מכירת ביטוחים ועוד. המכנה המשותף הוא שמדובר בעבודות שהתשלום עליהן הוא תשלום על בסיס עמלה (או עמלה + בסיס), ולכן כל עוד יש לכם את כושר המכירה, העבודות האלה משתלמות מאוד. 

עבודה בהובלות בארצות הברית

ארצות הברית היא מדינה ענקית באוכלוסייה ובשטח שלה, ודרישה לאנשי הובלות יש למכביר. זה בא לידי ביטוי בדרישה לנהגי הובלות וכן בדרישה לסבלים – אנשים שעובדים בחברת הובלה ויש לה כוח פיזי וסיבולת לסחוב תכולת דירה. מלבד שכר נאה, אתם תקבלו טיפים שיגדלו מאוד את השכר שלכם. 

עבודה באבטחה בארהב

אם אתם יוצאי יחידה קרבית, ארצות הברית מחכה לכם. ישראל ידועה כמדינה שהביטחון בה הוא עניין תרבותי ממש ולכן יש ביקוש ליוצאי יחידות קרביות ובפרט יחידות מובחרות לעבודה בשוק האבטחה האמריקאי: מנמלי תעופה דרך מפעלים רגישים, פסטיבלים, הופעות ואפילו אישים חשובים. השכר כמובן גבוה.

אישורי עבודה בארצות הברית

כפי שאתם בוודאי יודעים ארצות הברית מקפידה מאוד על חוקי ההגירה שלה בדיוק כדי למנוע מצבים של עבודה והשתקעות ללא אישורים. עבודה בארצות הברית מחייבת אישורים מתאימים - מי שייתפס עובד בארצות הברית ללא אישור צפוי לעונשים כבדים, אפילו מאסר, ואיסור על כניסה לארצות הברית לתקופה ארוכה או לצמיתות. 

  • ויזת עבודה לארהב – ויזת עבודה היא החלום הגדול, והיא מאפשרת לעבוד ולהתגורר בארצות הברית לפרק זמן מוגדר. קיימים סוגים שונים של ויזות לעבודה, כשכל ויזה מאפשרת עבודה מסוגים שונים. לדוגמה, ויזה של אקדמאי שמגיע לעבוד ברפואה או הייטק בוודאי שונה מויזה של מי שמגיע לעבוד במכירות.  
  • עבודה לבעלי דרכון אירופאי – דרכון אירופאי אינו מאפשר לעבוד בארצות הברית באופן אוטומטי ובכל מקרה יהי הצורך בהוצאת ויזת עבודה, אך כמובן שהוצאת הויזה תהיה פשוטה משמעותית. בנוסף, דרכון אירופאי פותח בפניכם מגוון משרות שמיועדות רק למחזיקי הדרכון.

היכן גרים כשעובדים בארהב?

בחלק מהמקרים בעבודה בארצות הברית תצטרכו לשכור מגורים עבור עצמכם, זה יכול להיות הוסטל שנותן תחושה קהילתית וקבוצתית עם אנשים כמוכם, וזו יכולה להיות השכרה של דירה שאינה שיתופית. בחלק מסוגי העבודות, לדוגמה בעבודות מכירות ובפרט בעגלות, המעסיקים מעמידים לרשות העובדים קומפלקס מגורים מפנק שבחלקו מסובסד על ידי המעסיק. בעבודות בהן המעסיק מסבסד מגורים החוויה היא מדהימה – אתם זוכים לגור ולחיות עם ישראלים כמוכם, לעשות ארוחות שבת משותפות, לטייל יחד ולרקום קשרים שנשארים איתכם הלאה להמשך החיים. וכמובן – זה מספק נחיתה רכה.

איך מוצאים עבודה בארצות הברית?

  • חברות השמה לעבודה בחול - כדוגמת אתר חוצלארץ – שמציג מגוון אפשרויות לעבודה של ישראלים בארצות הברית. מציאת עבודה דרך חברות השמה ומעסיקים ישראלים, לרוב חוסכות את הצורך להתעסק בבירוקרטיה באופן עצמאי 
  • חיפוש עבודה באתרי דרושים -  ניתן למצוא עבודה בארצות הברית גם באתרי דרושים סטנדרטיים בעברית, כשבדרך כלל המודעות יהיו כתובות בשפה האנגלית. עם זאת, לרוב מודעות עבודה מן הסוג הזה יהיו לרוב מודעות לתפקידים מקצועיים המתאימים לאקדמאים 
  • רשתות חברתיות – ניתן למצוא ברשתות החברתיות קבוצות עובדים ביעדים שונים בעולם, אליהן מתגלגלות לעיתים קרובות הצעות עבודה וגיוסים 
  • משרד החוץ – חושבים על עבודה בתחום הדיפלומטי? משרד החוץ מגייס מעת לעת עובדים ישראלים לעבודה בארצות הברית למגוון תפקידים

 

עגלות בארצות הברית - כל מה שרציתם לדעת

 

ארצות הברית ידועה בתור ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. יש בה הכל מהכל, והכל בה- גדול ועצום פי כמה וכמה מאשר בכל מדינה אחרת. זו גם אחת הסיבות בזכותן ארצות הברית ידועה כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, היא מספקת לתושביה ויושביה את כל מה שהם צריכים ורוצים, ולמגיעים אליה את האפשרות להגשים את חלומותיהם. תרבות ה"הכל ובגדול" ניכרת בארצות הברית לגבי הקניונים בה, מרכזי הקניות ואפילו ההכנסות. זו גם הסיבה שעבודה בארצות הברית בעגלות כה משגשגת והעובדים בה מצליחים, שמחים ובעיקר- מרוויחים. 

החלום הישראלי מתאפיין רבות ברצון לכבוש את ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות. ישראלים רבים מגיעים אליה על מנת לפתוח דלתות חדשות, לגלות הזדמנויות חדשות ובעיקר כדי להצליח. בין אם תחומי המשחק, המסחר, המכירות או אפילו המנעולנות- בארצות הברית הכל הולך. הישראלים מבקשים להגיע לארצות הברית כדי לצאת אל העולם הגדול, ליהנות ממנו וכמובן לעשות המון כסף. ארצות הברית כמעצמה אדירה מאפשרת לצעירים חדורי המטרה לעשות זאת, ואפילו יותר. יתרונותיה אלו מגדירים לא בכדי את ארצות הברית כאחד היעדים המדהימים לעבודות מכירה בעגלות, הקניונים הומי אדם, מרכזי הקניות מפוצצים עד אפס מקום, והיד עוד נטויה.

בנוסף לכך, ארצות הברית ידועה מאד בתרבות הצריכה העניפה שלה ובכח הקנייה האדיר שלה. זאת תודות להיותה של ארצות הברית מדינה בעלת תרבות מגוונת. קהל היעד מחולק למגוון מאד רחב של מגזרים אתניים וקהלי יעד. מצד אחד, תיירים מכל העולם, מאסיה, אירופה, ישראל, המזרח הרחוק ועוד ועוד. ומצד שני, תושביה ואזרחיה של ארצות הברית המתאפיינים במגוון רחב מאד של מגזרים. 

כשמוסיפים לכל אלו את מרכזי הקניות, הן הפתוחים והן הסגורים הגדולים והידועים בעולם, מקבלים בהכרח מתכון לעגלות קנייה עצומות. הן האמריקאים והן התיירים רוכשים בכמויות עצומות, נהנים מתרבות שופינג ואיכות חיים על כל גווניה. וכך למעשה נוצר מצב בו עגלות המכירה מדברות לקהלי יעד רבים, בצורות שונות וסוגים שונים, המכירות מרקיעות שחקים ונציגי העגלות עושים חיל והמון המון כסף.

 

עבודה בעגלות או לא להיות

עבודה בארצות הברית בעגלות מאופיינת בעגלות ("קיוסקים") וחנויות יוקרה. הלוקיישנים תמיד נראים מצוין, אסתטיים ומזמינים. המוצרים מסודרים בטוב טעם ובסדר מופתי, בצורה מיוחדת אשר מושכת את העין. מאחר שמכירה טובה היא מכירה שמתחילה ראשית בגירוי חוש הראייה, אין ספק שכל אלו מהווים משקל משמעותי ביום העבודה שלכם, ולכן אנו עובדים אך ורק עם מעסיקים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

והתוצאות? ניכרות בשטח באופן יום יומי. 

עבודה בארצות הברית בעגלות איננה קשה ללמידה כלל וכלל, ולמעשה, לאחר הדרכה קצרה שהצוות יעניק לכם, וטבילה קטנה במים, בתחילה עם חונך ולאחר מכן לבד, תלמדו לשחות ובקלות. העובדים יהנו מהדרכה צמודה ומליווי מלא לאורך הקליטה במקום החדש, ממש מרגע קבלת העובד לאחר ראיון העבודה ועד לעבודה בפועל בעגלות המדהימות במרכזי הקניות בארצות הברית. הצוות נותן את המענה לעובדים שלנו לכל צרכיהם, ותמיד יש על מי לסמוך.

לאחר שהתחלנו לשחות, הגיע הזמן לטבול גם במים העמוקים. מתחילים לעבוד מול הקהל, לדבר, להכיר ולמכור והרבה. העבודה בארצות הברית בעגלות כיפית ומשמחת על כל גווניה. ההיכרות עם אנשים חדשים, התרבות שהיא כה שונה מהתרבות הישראלית שמאפשרת לכם להכיר את העולם גם מהזווית הזו, וכמובן האפשרות להרוויח הרבה מאוד כסף תוך כדי הנאה של ממש.

מגוון המוצרים הנמכר בעבודה בארצות הברית בעגלות הוא גדול ומתפרש על מנעד רחב. מבין המוצרים הנפוצים ביותר ניתן למנות מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, לגוף ולפנים, מוצרי טיפוח לשיער כגון מחליקי שיער או קרמים למיניהם, וכדומה. כמובן שתוכלו להשתלב בעגלות מכירה בתחום מסוים שאתם מרגישים מחוברים יותר אליו.

מאחר שאנו מאמינים שהעובדים הם הפנים של החברה, גם הנרשמים לאתר נדרשים למלא פרטים שלפיהם יתקבל סינון ראשוני שיצמצם עבורכם את המשרות הפנויות אל הרלוונטיות ביותר עבורכם/ן.

אנו מאמינים שכאשר עובד מגיע אל המקום הטוב ביותר עבורו הוא לא רק יפרח וישגשג, אלא גם יעזור לעסק בו עובד להישאר שם עוד שנים רבות. במשך שני עשורים הבעיה העיקרית עבור בעלי עגלות היא שאין באפשרותם להיות בטוחים מי המועמד עד הגעתו לחברה, מצב בעייתי שלא פעם גרם לכך שאדם שאינו מתאים לעבודה, ביצע אותה בצורה לא מקצועית ובכך הכתים את המעסיק או המוצר אותו מכר.

לכן, חשוב לנו מאוד לקשר בין המעסיק והמועמד בצורה השקופה ביותר על מנת לתת לשני הצדדים את כל הכלים לעשות את ההחלטה הנכונה. המשמעות היא פשוטה - חוויה יותר טובה, משכורות גבוהות יותר והרבה פחות חששות!

כאן גם המקום לציין שעקב השימוש במטבע הדולרי, הידוע כחזק יחסית לשקל הישראלי, משכורות הבסיס, העמלות והבונוסים משתלמים בהתאם. אי לכך, ישנו הבדל מהותי בסכום הסופי בחשבון הבנק שלכם, וכך משתלמות משכורות כפולות פי שלושה ואף פי ארבעה ביחס לשקל הישראלי. מה שאומר, שישראלים המגיעים לארצות הברית על מנת להרוויח ולחסוך, לבטח ימצאו אצלנו את מבוקשם, ויוכלו לחזור ארצה מסודרים ומרוצים ואפילו יוכלו לקנות את הדירה הראשונה שלהם.

 

עבודה בעגלות בארה"ב מתגמלת, אבל מה עם הנאות?

דבר נוסף וחשוב מאוד לדעת על עבודה בעגלות בארצות הברית היא האפשרות לעשות כיף, והמון ממנו. נתחיל מהעבודה עצמה שמהנה בצורה מיוחדת, וזו התחייבות. אנו מאמינים שחשוב לבחור חברה עם עובדים איכותיים יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר וכמובן יהוו עבורכם חברה טובה, בה תוכלו להכיר את החברים החדשים הכי טובים שלכם.

מעבר לעבודה, העובדים בעגלות נהנים מטיולים, בילויים וגם מערבי חברה רבים, מגוונים ומלאי כיף. מחוץ לשעות העבודה, לעובדים יש המון זמן להנאות. ארצות הברית כה מגוונת באטרקציות הבילוי שהיא מציעה, שפשוט לא תדעו מה לעשות קודם. מגוון רחב מאד של המסעדות הכי טובות בעולם, בוטיקי מעצבים וחנויות אאוטלט ענקיות, לצד בילויי לילה כמו מועדני הלילה גדולים והאיכותיים שיש, וכמובן הברים הכי חווייתיים. בין אם תבחרו ליהנות מכל אלו לבדכם, עם החברים החדשים או גם וגם, תהיו בטוחים שחוויה כזו עוד לא חוויתם.

 עבודה בארה"ב - איך מוצאים עבודה

 

עבודה בארצות הברית - שפע בכל מקום

תרבות השפע של ארצות הברית חולשת על כל תחומי החיים בה, ואנו מזמינים אתכם לטוס איתנו וליהנות מכל הטוב הבלתי נדלה שיש לה להציע. איכות החיים בארצות הברית גבוהה ומאפשרת ליהנות מכל הטוב הזה, מהכל ובגדול, בעונג ובשפע. רמת החיים הגבוהה נותנת טעם נוסף ומדהים להנאה שבחיים בארצות הברית ומשדרגת את החוויה פי כמה וכמה מונים.

אין ספק כי עבודה בארצות הברית בעגלות היא חוויה מרגשת ומעצימה. בין אם אתם בראשית גילי ה-20, לאחר צבא או אפילו באזור גילי ה-30, אתם יותר ממוזמנים להרשם, להתרשם ולהגיש מועמדות אצל מעסיקים מכל רחבי העולם כאן אצלנו באתר. אופי העבודה בעגלות בארה"ב הוא תובעני, דורש מוטיבציה רבה ורצון רב להצליח אך אין ספק כי פירותיו מתוקים. יחסי אנוש טובים, חיוך אותנטי, סבלנות ורעב אמיתי להצלחה לצד מוטיבציה גבוהה בהכרח יביאו אתכם מאד רחוק, והשמיים הם הגבול. אז, למה אתם מחכים?

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון של משרות חמות, אז בין אם אתם מ חפשים עבודה בניו יורק, או לנסות את מזלכם בעבודה בעגלות
הגיע הזמן להירשם לחוצלארץ!

 

חוצלארץ - עבודה בארצות הברית ב2023 | חוץ לארץ