יש לכם שאלות?
לנו יש תשובות

איפה אתם נמצאים?

חברת "חוצלארץ" נמצאת בישראל. שידרנו לכם בינלאומיות אה?  זה כי אנחנו למודי ניסיון ומומחים לעבודות בחו"ל, אבל בטח כבר הבנתם את זה.

האם השירות עולה כסף?

לא, השירות שלנו הוא חינמי לגמרי לכל מי שמעוניין לטוס ולעבוד בחו"ל.

דיי נו, מה הקאץ'?

אין! באמת שאין. המטרה העיקרית והיחידה שלנו היא לדאוג לישראלים המחפשים עבודה בחו"ל לערוץ תקשורת ישיר ובטוח עם מעסיקים ישראלים בכל העולם. עיקר החזון שלנו נבע מתוך הצורך להנגיש לישראלים את עולם התעסוקה בחו"ל ללא הצורך בקשרים אישיים או "מישהו שמכיר מישהו"

כמה כסף אפשר להרוויח בחו"ל?

הופה, ישר ולעניין אה? ובכן – ממוצע משכורות העובדים הישראליים אצל המעסיקים שרשומים באתר (נכון לשנת 2022) עומד על כ- 20,000 ₪ הכנסה חודשית.

אילו יעדים לעבודה אפשר למצוא באתר?

הפלטפורמה שלנו בנויה כך שאפשר לאתר משרות כמעט בכל יעד בעולם. למעשה, היכן שיש מעסיקים ישראלים שמחפשים מועמדים איכותיים לעבודה – שם אנחנו נמצאים.

מה קורה  במידה ואני נאלץ להפסיק את תהליך ההרשמה באמצע?

אין שום בעיה, אנחנו מבינים שמדובר בתהליך שאתם רוצים לתת לו את מלוא תשומת הלב, ולכן ניתן להתחבר למערכת בכל זמן ולהמשיך בדיוק מהמקום בו עצרתם.

מי יכול לראות את הסרטון שצילמתי?

אתם בוודאי מתכוונים לסרטון ההיכרות האישית – הסירו דאגה מליבכם.

איך אדע שהעבודות שמוצגות באתר אכן מתאימות לי?

העבודות שיוצגו לכם באתר הן אחרי סינון ובהתאם להעדפות אותן הגדרתם בתהליך ההרשמה.

הגשתי מועמדות לעבודה בחו"ל, תוך כמה זמן אקבל תשובה מהמעסיק?

ברגע שהוגשה מועמדות, פרטי המועמד/ת עוברים לעיון ובחינה אצל המעסיקים והם יצרו קשר במייל או טלפונית עד 5 ימי עסקים מרגע הגשת הבקשה.

היכן אוכל לקבל המלצות מאנשים שמצאו עבודה לגבי המשרות שיש באתר?

במידה וצפיתם במשרה שעניינה אתכם, יש אפשרות לבקש מהמעסיק שיקשר אתכם ישירות לעובדים המועסקים בחברה והגיעו דרכנו.

אתם מסדרים גם ויזות עבודה?

בוודאי. במידה והתקבלתם לעבודה, המעסיק במדינת היעד ידאג לכל הטפסים והאישורים הנדרשים ליציאה מהארץ ובנחיתה, יעזור במציאות כרטיסי טיסה ואף ידאג לאיסוף משדה התעופה.

מה קורה במידה וחוויתי חוויה לא נעימה מול המעסיק?

כל המעסיקים שרשומים באתר מחויבים לשמור על מקצועיות והגינות. במידה וחוויתם חוויה לא נעימה מכל סוג שהיא, אנא צרו איתנו קשר בהקדם ואנו נבחן את הנושא מול כל הגורמים, עד לכדי הסרה של משרות / מעסיקים מהאתר באופן מיידי. הבטחון וחווית המשתמש שלכם הם מעל הכל.

אתם מחפשים עובדים?

הופה, מודים שקצת הסמקנו. אנחנו ב"חוצלארץ" תמיד שמחים על הזדמנות לקלוט עובדים למגוון רחב של תפקידים. במידה ואתם חושבים שאתם מתאימים – דברו איתנו.

זהו ענינו לכם על כל השאלות?

החוויה של החיים שלכם מתחילה בקליק קטן!

הירשמו לאתר ועשו צעד לעבר העבודה שלכם בחוצלארץ