עבודה בחו"ל – כל מה שצריך לדעת ב-2022

 

הרגע הזה בחיים בו אנו מרגישים את הצורך לשנות אווירה, לתקופה ארוכה או קצרה, קצובה או בלתי קצובה, חופשת קיץ או בכלל רילוקיישן. זהו רגע שרובנו חווינו, שטומן בחובו מכלול שלם של רגשות. הרצון לפתח את עצמנו, לראות עולם, לגלות מי אנחנו ואם אפשר על הדרך- לעשות המון כסף. כך נולדו להן עבודות בחו"ל. צעירים משוחררים, צעירים בתחילת דרכם או אפילו מי שמלאו לו זה עתה 30-40 ומעוניין בהסבה או שינוי אווירה מלא בכיף וחיים. עבודה בחו"ל הפכה לדרך האולטימטיבית להשיג את כל זאת, ויותר. וכך התפתחו להן עוד יותר עבודות בחו"ל במכירות, ציורי שמן, עגלות והיד עוד נטויה.

וכך, יוצאים להם לדרך, באופן יום יומי לא מעט ישראלים להגשים את החלום הגדול ולטעת בו שורשים. שורשים שימלאו את גופך בחופש, באוויר, בקסם ובניחוח שטרם הכרת, מלא בפלפל והתפתחות אישית. היתרונות שבעבודה בחו"ל מתפלשים לשלל כיוונים ובהם הנאות רבות, מכל סוגי המתרס, חברים, אנשים חדשים, אווירה אחרת. וכמו כן גם התעצמות ובנייה עצמית והשאת רווחים משמעותית מאד שמגיעה אף למאות אלפי דולרים בשנה.

 

עבודה בחו"ל - כיצד הכי נכון לעשות זאת?

חיפוש עבודה בחו"ל הוא איננו עניין של מה בכך, על מנת למצוא את המקום המדויק ביותר בעבורנו, ואת היעד הנכון ביותר למטרותינו והמתאים ביותר לאופיינו, עלינו להיוועץ באנשי מקצוע מן השורה. בעודנו מתלבטים, חברה מיומנת ובעלת נסיון בתחום יכולה לחסוך עבורנו את הזמן המיותר, ולסייע נמרצות בהתאמת היעד והעבודה לאופיינו וליעדינו. בין אם אירופה, ארצות הברית, אוסטרליה או בכלל פיליפינים - לכל מקום ישנו האופי שלו, הייחוד שלו, וכל היופי הוא שאלו שונים מאד האחד מהאחר.

לאחר שבחרנו בחברה מיומנת ובעלת נסיון וידע בתחום, ויצרנו עמה קשר, זהו הרגע שלנו לזרוח. מרגע ההתאמה, כל שנותר לנו הוא ליהנות, ולרצות להשקיע. כל השאר- כבר יגיע. אנשי המקצוע יסייעו לנו ברכישת כרטיס טיסה, התמקמות ביעד המגורים החדש שלנו וקפיצת ראש אל תוך המים העמוקים של עולמות העבודה בחו"ל. וכעת, נותר רק הצורך לתת את כל כולנו, להתמסר לתהליך ופשוט- ליהנות.

 

איכות חיים מדהימה שנפגשת עם הגשמה

עבודה בחו"ל מתחילה כחופשה של ממש. ולמען האמת, היא מרגישה כך ממש לאורך כל הדרך. לצד הצורך והרצון לעבוד קשה ולעשות כמה שיותר כסף, אנו מגלים מהי הנאה אמיתית מעבודה, והסתגלות לאיכות חיים קצת אחרת.

לאחר נחיתתנו בשדה התעופה, נתחיל ברגע שירגיש ממש כחופשה, ע"י איסוף ברכב החברה משדה התעופה כליווי VIP של ממש, ע"י החברה שהיא האב והאם החדשים שלנו. משם, היישר אל מתחם דירות מדהים, מאובזר ומפואר שישרת אותנו בכל זמן שהייתנו ביעד. לאחר מכן נעבור הדרכה צמודה לברכת תחילת מסענו הראשון בעבודה, ועד לקפיצת הראש ושחייה עצמונית בעולם החדש שלנו.

אין כלל ספק כי אתם נכנסים לתוך חוויה מיוחדת מאד, שתמנף אתכם גבוה ככל שאפשר אל עבר ההכרה העצמית שלכם, וכך בין משמרת למשמרת, תוכלו גם ליהנות מגווניו ונופיו של היעד בו תבחרו לשהות. בין עבודה לחברה, תוכלו לטייל, לחוות אטרקציות ולראות עולם. לחוש ערים חדשות ועיירות מרתקות, להינות משמורות טבע, משלווה ומשקט אמיתי. ולגוון עם חוויה של תרבויות שונות, לבד, או לצד אנשים חדשים שילוו אתכם במסע המופלא הזה.

 

מוטיבציה ושלל ירקות - מה עליי לקחת עמי לעבודה בחו"ל?

כאשר אנו מחליטים שהדבר הבא בחיינו הוא רילוקיישן קליל או ארוך ועבודה בחו"ל, עלינו לקחת בחשבון את כל המשתמע מכך. עבודה בחו"ל יתרונות רבים ומדהימים לה, ולצד זאת היא דורשת מאיתנו ארגזים של מוטיבציה ורצון להצלחה. עבודה בחו"ל איננה עניין של מה בכך, מדובר בשעות רבות על הרגליים, לעיתים משמרות כפולות הנמשכות 12 וגם 14 שעות. לכן, עלינו לקחת באמתחתנו שלל אהבה למקצוע המכירה, לאנשים ורצון עז להצליח ולהרוויח.

 

ומה לגבי הרווחים של עבודה בחו"ל?

ואם אכן אנו מלאים ברצון להצליח והחלטנו ללכת על זה להגשים את החלום, עבודה בחו"ל תניב עבורנו רווחים יפים ורבים מאד, אולי אף כאלו שיאפשרו לנו לרכוש את הדירה הראשונה כשנגיע, או איזו טסלה יפה למעדיפים. מעבר לעובדה שעולם המכירות והעגלות בחו"ל שוקק חיים, שהרי הוא בנוי על עגלות במרכזי הקניות השוקקים ביותר במיני יעדים בעולם, הוא גם רווחי ביותר מאחר שהוא משתלם במטבע היעד. כך לדוגמה, השכר בארצות הברית הוא בדולר, ובלונדון בפאונד, ואלו למשל שווים פי 3-5 מהשקל הישראלי. כך שבנוסף לרווחים היפים מאד שניתן לעשות בעבודה בחו"ל, רווחים שעומדים על שכר בסיס גבוה מאד ועל עמלות שמגיעות אף ל-5,000 דולר, ערך המטבע מגדיל אף יותר את שווי ההכנסות

 

הבחירה בידינו והרשות נתונה

עולם העבודה בחו"ל מתחלק למיני נושאים, המבוקש ביותר בהם הוא עולם המכירות והעגלות, וכן בפרט תחומי הקוסמטיקה ומיישרי השיער. ישנם תחומים נוספים כגון מנעולנות או ציורי שמן. החשוב ביותר בעבורנו הוא לבחור את החברה שתהווה עבורנו את הבית- בחו"ל, את האם והאב עבורנו במדינה זרה. כי למען האמת, מה שיעשה את החוויה למושלמת או פחות, אלו התנאים שנקבל, היחס וכמובן חברת האנשים שיעבדו עמנו. וכך, נבטח לעצמנו את הגשמת החלום במלוא הדרו, הנאה מאיכות חיים מדהימה, חוויה לכל החיים והיכרות עם חברים חדשים, שיהפכו למשפחה.

אם בחרנו בעבודה בחו"ל בעגלות נדע כי ישנן עגלות נייחות או ניידות, במרכזי קניות פתוחים או סגורים. ישנה חשיבות גדולה לאסתטיקה, ולכן תמיד נעים מאד לשהות במתחם העגלות. בין אם בחרתם בעגלות המוכרות מיישרי שיער או מוצרי קוסמטיקה, תוכלו להיווכח כי המוצרים מסודרים בסדר מופתי אשר מושך מאד את העין. למי מכם שדווקא העדיף למכור ציורי שמן, יווכח כי השכונה אשר תהפוך לבית השני שלו, מלאה בדיירים נחמדים ומזמינים, והחוויה נעימה ומרגשת.

 

עבודה בחו"ל תמיד כוללת הדרכה וליווי

בכל תחום בו תבחרו, דעו כי העבודה איננה קשה ללמידה, ההסתגלות קלילה ומהירה, והכי חשוב- אתם לא לבד. מעבר לצוות מיומן שילווה אתכם בדרככם ויעניק לכם את כל ההדרכה לה תצטרכו, דעו כי גם הצוות בישראל נמצא כאן לרשותכם. אנו גאים לציין כי העובדים שלנו נהנים מליווי מלא, הדרכה צמודה, נעימה ומהנה. אנו מאמינים שהעובדים שלנו הם הפנים של החברה, ולכן מעניקים להם את התנאים הטובים ביותר שניתן. החל מהבחירה בארץ, ועד לחווית הטיסה וההתמקמות בבית החדש שלכם בחו"ל.

 

לסיכום

זהו, עשינו את זה! החלטנו לקחת את החלום כמה צעדים קדימה, לפעול למענו, ולהפוך אותו למציאות של ממש. זה קורה ממש עוד רגע, הכרטיס למטוס כבר נקנה וכורטס, המזוודה נארזה ומוכנה, ואנחנו לבושים ומרוגשים. כעת, אנו רק צריכים לזכור ליהנות, לחוש כל רגע, לשאוף לגדולות ולדעת שבאמצעות רצון אמיתי ומוטיבציית שיא נוכל להצליח, להגשים ולהגיע לכל מקום שרק נרצה. זהו בדיוק הזמן שלכם ליהנות מהחוויה שכה חיכיתם לה, להיות מוכנים לתת חיים לכל שאיפותיכם, ולקבל בברכה את פניה של הרפתקה שהיא ONE IN A LIFE TIME!

אז למה אתם מחכים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם החל מהצעד הראשון

חוצלארץ - עבודה בעגלות ב2021 | חוץ לארץ