איך מוצאים עבודה בחו"ל ב2024?

עבודה בחו"ל ביעד אקזוטי

 

הרגע הזה בחיים בו אנו מרגישים את הצורך לשנות אווירה, לתקופה ארוכה או קצרה, קצובה או בלתי קצובה, חופשת קיץ או בכלל רילוקיישן. זהו רגע שרובנו חווינו, שטומן בחובו מכלול שלם של רגשות. הרצון לפתח את עצמנו, לראות עולם, לגלות מי אנחנו ואם אפשר על הדרך- לעשות המון כסף. כך נולדו להן עבודות בחו"ל. צעירים משוחררים, צעירים בתחילת דרכם או אפילו מי שמלאו לו זה עתה 30-40 ומעוניין בהסבה או שינוי אווירה מלא בכיף וחיים. עבודה בחו"ל הפכה לדרך האולטימטיבית להשיג את כל זאת, ויותר. וכך התפתחו להן עוד יותר עבודות בחו"ל במכירות, ציורי שמן, עגלות והיד עוד נטויה.

וכך, יוצאים להם לדרך, באופן יום יומי לא מעט ישראלים להגשים את החלום הגדול ולטעת בו שורשים. שורשים שימלאו את גופך בחופש, באוויר, בקסם ובניחוח שטרם הכרת, מלא בפלפל והתפתחות אישית. היתרונות שבעבודה בחו"ל מתפלשים לשלל כיוונים ובהם הנאות רבות, מכל סוגי המתרס, חברים, אנשים חדשים, אווירה אחרת. וכמו כן גם התעצמות ובנייה עצמית והשאת רווחים משמעותית מאד שמגיעה אף למאות אלפי דולרים בשנה.

 

עבודה בחו"ל - כיצד הכי נכון לעשות זאת?

חיפוש עבודה בחו"ל הוא איננו עניין של מה בכך, על מנת למצוא את המקום המדויק ביותר בעבורנו, ואת היעד הנכון ביותר למטרותינו והמתאים ביותר לאופיינו, עלינו להיוועץ באנשי מקצוע מן השורה. בעודנו מתלבטים, חברה מיומנת ובעלת נסיון בתחום יכולה לחסוך עבורנו את הזמן המיותר, ולסייע נמרצות בהתאמת היעד והעבודה לאופיינו וליעדינו. בין אם אירופה, ארצות הברית, אוסטרליה או בכלל פיליפינים - לכל מקום ישנו האופי שלו, הייחוד שלו, וכל היופי הוא שאלו שונים מאד האחד מהאחר.

לאחר שבחרנו בחברה מיומנת ובעלת נסיון וידע בתחום, ויצרנו עמה קשר, זהו הרגע שלנו לזרוח. מרגע ההתאמה, כל שנותר לנו הוא ליהנות, ולרצות להשקיע. כל השאר- כבר יגיע. אנשי המקצוע יסייעו לנו ברכישת כרטיס טיסה, התמקמות ביעד המגורים החדש שלנו וקפיצת ראש אל תוך המים העמוקים של עולמות העבודה בחו"ל. וכעת, נותר רק הצורך לתת את כל כולנו, להתמסר לתהליך ופשוט- ליהנות.

 

איך נמצא את מקום העבודה המושלם?

בחיפוש עבודה בחו"ל אין מדובר בעניין של מה בכך. על מנת ליצור עבורנו את המציאות החלומית ביותר, עלינו למצוא את המיקום המדויק ביותר בעבורנו. היעד המושלם בעבורנו, הוא לא בהכרח אותו היעד עבור אחר, ולכן יש לבצע את הבחירה נכון. זאת לפי התאמה למטרותינו, לאופיינו, לשאיפותינו ועוד. זאת נוכל לעשות באמצעות האמא והאבא שלנו, החברה המעסיקה אותנו. שכמובן, על מנת להגשים את החלום בצורה הטובה ביותר, עלינו לבחור בה- נכון.

כל עוד נבחר בחברה המעסיקה אותנו בצורה הטובה ביותר, עלינו להיוועץ באנשי מקצוע המקצוענים ביותר. חברה מיומנת ובעלת נסיון בתחום תסייע לנו בכל נקודה, ותעניק ליווי מלא. לחבר'ה הללו מספיק ניסיון על מנת ליצור שילוב מושלם בין רצונותינו לבין הנקודה המתאימה לנו ביותר והמקום שאליו אנו רוצים להגיע. בין אם אירופה, ארצות הברית, אוסטרליה או בכלל פיליפינים- לחבר'ה הללו הידע והכלים לדעת בדיוק עבור כל מקום, לאופיו, הייחוד שלו, והשוני בין מיקום אחד לאחר.

משבחרנו את המיקום המדויק לנו, נחווה חווית התרגשות מטורפת לצד ליווי צמוד מאת החברה המעסיקה לכל אורך הדרך. הצוות המקצועי יסייע לנו ברכישת כרטיס טיסה, התמקמות ביעד המגורים החדש שלנו ונחיתה רכה במקום העבודה החדש שלנו בעבודה בחו"ל. כעת, כל שנותר הוא לגייס מוטיבציית שיא, לשלוף מרפקים ולצאת לדרך.

 

הרבה חושקים בעבודה בחוץ לארץ

האפשרות לעשות רילוקיישן ולשנות אווירה, בין אם לתקופות ארוכות, קצרות, קצובות ובייחוד הבלתי קצובות שבהן, היא חלום עלי אדמות עבור רבים. כיום, החלום הזה אפשרי להגשמה ואף בקלות. באמצעות עבודה בחו"ל, ברבות המקרים בעגלות, ניתן בקלות לבצע רילוקיישן במהירות, בקלות ובהנאה מרובה. עבודה בחו"ל מעניקה לנו את עצמנו, את האפשרות לפתח את הפרסונה שלנו, לראות עולם ולגלות לאן אנו יכולים להגיע. וכמובן- לפתח את עצמנו כלכלית בצורה משמעותית ביותר.

עבודות בחו"ל נועדו לכל מי שרק חושק בהן, צעירים משוחררים, צעירים בתחילת דרכם או אפילו מי שמלאו לו זה עתה 30-40 ומעוניין בהסבה או שינוי. כל שינוי, שינוי קריירה, שינוי אווירה, שינוי חיים וכל דבר אחר. כיום, ניתן למצוא עבודה בחו"ל במיני תחומים כמו לדוגמה מכירות, ציורי שמן, עגלות והיד עוד נטויה.

 

עבודה בעגלות הוא התחום הנפוץ ביותר

התחום הנפוץ והכדאי ביותר הוא עבודה בעגלות, שכן הוא מאפשר עשיית רווחים רבים, תוך כדי הנאה אמיתית מימי העבודה שלכם בעגלה. העבודה מתבצעת במרכזי קניות וקניונים הגדולים באזור בו אליו אתם עוברים. בים אם ארצות הברית, אוסטרליה, אירופה וכדומה, נקודות המכירה הן המשמעותיות והגדולות בעולם. בצורה זו, הן גם מאפשרות למגיעים אליהן התפתחות משמעותית, היכרות עם אנשים רבים, יצירת קשרים ואפשרות להשאת רווחים משמעותית.

ואכן כך, צעירים רבים מגיעים לעבודה בחו"ל על מנת להגשים את החלום הגדול והופכו למציאות. וכך במהירות, אך יש לומר- בהשקעה ומוטיבציה רבה, יוצרים בעבורם מציאות חדשה, מלאה בעושר, הנאות, כיף אמיתי, אנשים וחברים חדשים, וכל דבר שונה ונעים. מעבר לכך, בנייה מנטלית וריגשית משמעותית, שמביאה עימה גם בנייה עסקית והמון הצלחה בהמון תחומים אחרים.

 

 

איכות חיים מדהימה שנפגשת עם הגשמה

עבודה בחו"ל מתחילה כחופשה של ממש. ולמען האמת, היא מרגישה כך ממש לאורך כל הדרך. לצד הצורך והרצון לעבוד קשה ולעשות כמה שיותר כסף, אנו מגלים מהי הנאה אמיתית מעבודה, והסתגלות לאיכות חיים קצת אחרת.

לאחר נחיתתנו בשדה התעופה, נתחיל ברגע שירגיש ממש כחופשה, ע"י איסוף ברכב החברה משדה התעופה כליווי VIP של ממש, ע"י החברה שהיא האב והאם החדשים שלנו. משם, היישר אל מתחם דירות מדהים, מאובזר ומפואר שישרת אותנו בכל זמן שהייתנו ביעד. לאחר מכן נעבור הדרכה צמודה לברכת תחילת מסענו הראשון בעבודה, ועד לקפיצת הראש ושחייה עצמונית בעולם החדש שלנו.

אין כלל ספק כי אתם נכנסים לתוך חוויה מיוחדת מאד, שתמנף אתכם גבוה ככל שאפשר אל עבר ההכרה העצמית שלכם, וכך בין משמרת למשמרת, תוכלו גם ליהנות מגווניו ונופיו של היעד בו תבחרו לשהות. בין עבודה לחברה, תוכלו לטייל, לחוות אטרקציות ולראות עולם. לחוש ערים חדשות ועיירות מרתקות, להינות משמורות טבע, משלווה ומשקט אמיתי. ולגוון עם חוויה של תרבויות שונות, לבד, או לצד אנשים חדשים שילוו אתכם במסע המופלא הזה.

 

מוטיבציה ושלל ירקות - מה עליי לקחת עמי לעבודה בחו"ל?

כאשר אנו מחליטים שהדבר הבא בחיינו הוא רילוקיישן קליל או ארוך ועבודה בחו"ל, עלינו לקחת בחשבון את כל המשתמע מכך. עבודה בחו"ל יתרונות רבים ומדהימים לה, ולצד זאת היא דורשת מאיתנו ארגזים של מוטיבציה ורצון להצלחה. עבודה בחו"ל איננה עניין של מה בכך, מדובר בשעות רבות על הרגליים, לעיתים משמרות כפולות הנמשכות 12 וגם 14 שעות. לכן, עלינו לקחת באמתחתנו שלל אהבה למקצוע המכירה, לאנשים ורצון עז להצליח ולהרוויח.

 

ומה לגבי הרווחים של עבודה בחו"ל?

ואם אכן אנו מלאים ברצון להצליח והחלטנו ללכת על זה להגשים את החלום, עבודה בחו"ל תניב עבורנו רווחים יפים ורבים מאד, אולי אף כאלו שיאפשרו לנו לרכוש את הדירה הראשונה כשנגיע, או איזו טסלה יפה למעדיפים. מעבר לעובדה שעולם המכירות והעגלות בחו"ל שוקק חיים, שהרי הוא בנוי על עגלות במרכזי הקניות השוקקים ביותר במיני יעדים בעולם, הוא גם רווחי ביותר מאחר שהוא משתלם במטבע היעד. כך לדוגמה, השכר בארצות הברית הוא בדולר, ובלונדון בפאונד, ואלו למשל שווים פי 3-5 מהשקל הישראלי. כך שבנוסף לרווחים היפים מאד שניתן לעשות בעבודה בחו"ל, רווחים שעומדים על שכר בסיס גבוה מאד ועל עמלות שמגיעות אף ל-5,000 דולר, ערך המטבע מגדיל אף יותר את שווי ההכנסות

 

הבחירה בידינו והרשות נתונה

עולם העבודה בחו"ל מתחלק למיני נושאים, המבוקש ביותר בהם הוא עולם המכירות והעגלות, וכן בפרט תחומי הקוסמטיקה ומיישרי השיער. ישנם תחומים נוספים כגון מנעולנות או ציורי שמן. החשוב ביותר בעבורנו הוא לבחור את החברה שתהווה עבורנו את הבית- בחו"ל, את האם והאב עבורנו במדינה זרה. כי למען האמת, מה שיעשה את החוויה למושלמת או פחות, אלו התנאים שנקבל, היחס וכמובן חברת האנשים שיעבדו עמנו. וכך, נבטח לעצמנו את הגשמת החלום במלוא הדרו, הנאה מאיכות חיים מדהימה, חוויה לכל החיים והיכרות עם חברים חדשים, שיהפכו למשפחה.

אם בחרנו בעבודה בעגלות נדע כי ישנן עגלות נייחות או ניידות, במרכזי קניות פתוחים או סגורים. ישנה חשיבות גדולה לאסתטיקה, ולכן תמיד נעים מאד לשהות במתחם העגלות. בין אם בחרתם בעגלות המוכרות מיישרי שיער או מוצרי קוסמטיקה, תוכלו להיווכח כי המוצרים מסודרים בסדר מופתי אשר מושך מאד את העין. למי מכם שדווקא העדיף למכור ציורי שמן, יווכח כי השכונה אשר תהפוך לבית השני שלו, מלאה בדיירים נחמדים ומזמינים, והחוויה נעימה ומרגשת.

עבודה בחול על חוף

 

הדרך שלנו בעבודה בחו"ל- במה עלינו להצטייד במסע?

במעבר לעבודה בחו"ל ישנם דברים רבים שחשוב לקחת בחשבון. שכן, עבודה בחו"ל יתרונות רבים ומדהימים לה, ולצד זאת על מנת לבצע זאת כראוי, דרושה מוטיבציה רבה ורצון עז להצלחה. חשוב להכיר טרם תחילת העבודה, כי עבודה בחו"ל טומנת בחובה משמעות עצומה. מדובר בשעות רבות על הרגליים, לעיתים משמרות כפולות הנמשכות 12 וגם 14 שעות והמון המון השקעה אשר דרושה לשם הצלחה. לכן, מעבר לשק של מוטיבציה, חשוב גם להגיע עם המון אהבה למקצוע המכירה, אהבה לאנשים ורצון גדול.

 

המטבע במדינות היעד

אם נגיע בהיותנו מודעים לכל זאת, נוכל בחפץ לב להגשים את החלום. העבודה בחו"ל תעניק לנו שלל עצום של יתרונות ונצחונות. החל מרווחים יפים במיוחד, ועד שלל יכולות עסקיות משמעותיות. באמצעות הרווחים היפים, תוכלו אף לרכוש את הדירה הראשונה (או השנייה?) שלכם כשתחזרו ארצה. זאת אודות לרווחים היפים, וכן גם בל נשכח, למטבע שבו משולמת המשכורת. שכן, היא משתלמת על ידי המטבע ביעד. כך לדוגמה, השכר בארצות הברית הוא בדולר, ובלונדון בפאונד, ואלו למשל שווים פי 3-5 מהשקל הישראלי. כך שבנוסף לרווחים היפים מאד שניתן לעשות בעבודה בחו"ל, רווחים שעומדים על שכר בסיס גבוה מאד ועל עמלות שמגיעות אף ל-5,000 דולר, ערך המטבע מגדיל אף יותר את שווי ההכנסות.

 

עבודה בחו"ל תמיד כוללת הדרכה וליווי

בכל תחום בו תבחרו, דעו כי העבודה איננה קשה ללמידה, ההסתגלות קלילה ומהירה, והכי חשוב- אתם לא לבד. מעבר לצוות מיומן שילווה אתכם בדרככם ויעניק לכם את כל ההדרכה לה תצטרכו, דעו כי גם הצוות בישראל נמצא כאן לרשותכם. אנו גאים לציין כי העובדים שלנו נהנים מליווי מלא, הדרכה צמודה, נעימה ומהנה. אנו מאמינים שהעובדים שלנו הם הפנים של החברה, ולכן מעניקים להם את התנאים הטובים ביותר שניתן. החל מהבחירה בארץ, ועד לחווית הטיסה וההתמקמות בבית החדש שלכם בחו"ל.

 

כל שרק תרצו בכף ידכם

בתחום עבודה בחו"ל בעגלות, תגלו ברוב העגלות את תחומי הקוסמטיקה ומיישרי השיער. כאמור לעיל, הדבר החשוב ביותר הוא בחירת החברה המעסיקה, אשר תהווה את הבית שלנו לימים. החברה המעסיקה הי זו אשר תשפיע על הכל, הליווי, ההצלחה, התנאים שנקבל, היחס וכמובן חברת האנשים שיעבדו עמנו. כך ולא אחרת, נוכל ליצור את הגשמת החלום שלנו. ליצור חוויה אמיתית לכל החיים  והנאות רבות.

 

אילו סוגי עגלות יש

מבחינת עבודה בחו"ל בעגלות, נכיר כי ישנן עגלות נייחות או ניידות, במרכזי קניות פתוחים או סגורים. העגלות כולם אסתטיות במיוחד, ונעימות מאד לעבודה, בייחוד עבודה הדורשת שעות עבודה רבות במיוחד. כל שכן, המוצרים בעגלות מסודרים תמיד בסדר מופתי ומסודר לכל הדעות. מה שגם מושך מאד את הקהל אליכם לעגלה ויוצר חווית עבודה נעימה ומרגשת.

 

איך ההסתגלות לעבודה?

מבחינת הסתגלות לעבודה עצמה, אין היא קשה ללמידה ואתם לעולם לא לבד. לצדכם תמיד מצוי הצוות המיומן, שמעניק הדרכה צמודה וכאן לכל שאלה ושאלה. שכן כאמור, אם החברה המעסיקה שלכם היא הנכונה, היא זו שתהפוך את החוויה למושלמת וההפך. כך תקבלון תנאים לא פחות ממצוינים, מגורים מדהימים ואף רכב חברה.

 

לסיכום

אם החלטתם שאתם בפנים, אנחנו איתכם! כעת הגיע הזמן לקחת את החלום צעד קדימה. אנו כבר כאן עבורכם, מכינים את כרטיס הטיסה למטוס ומחכים לכם ביציע. כל שנשאר הוא לגבש החלטה, לארוז מזוודה ולהצטרף אלינו, לחוויה בלתי נשכחת. מכאן, אל תשכחו לזכור ככל האפשר, לחוש כל רגע, לשאוף לגדולות ולדעת שבאמצעות רצון אמיתי ומוטיבציית שיא השמיים הם הגבול והיד נטויה. אין זמן טוב יותר מעכשיו ליהנות מחוויה שאין שנייה לה. אם אי פעם חשבתם ללכת אחר חלום הרילוקיישן, או שיש בכם רצון לעשות כסף והרבה, או אפילו- אם פשוט מתחשק לכם שינוי, אנחנו כאן בשביל לגרום לזה לקרות!

יחד עם זאת, כאשר אנו מחליטים שהדבר הבא בחיינו הוא עבודה בחו"ל קליל או ארוך, עלינו לקחת בחשבון את כל המשתמע מכך. עבודה בחו"ל יתרונות רבים ומדהימים לה, ולצד זאת היא דורשת מאיתנו ארגזים של מוטיבציה ורצון להצלחה. עבודה בחו"ל איננה עניין של מה בכך, מדובר בשעות רבות על הרגליים, לעיתים משמרות כפולות הנמשכות 12 וגם 14 שעות. לכן, עלינו לקחת באמתחתנו שלל אהבה למקצוע המכירה, לאנשים ורצון עז להצליח ולהרוויח.

החלטנו לקחת את החלום כמה צעדים קדימה, לפעול למענו, ולהפוך אותו למציאות של ממש. זה קורה ממש עוד רגע, הכרטיס למטוס כבר נקנה וכורטס, המזוודה נארזה ומוכנה, ואנחנו לבושים ומרוגשים. כעת, אנו רק צריכים לזכור ליהנות, לחוש כל רגע, לשאוף לגדולות ולדעת שבאמצעות רצון אמיתי ומוטיבציית שיא נוכל להצליח, להגשים ולהגיע לכל מקום שרק נרצה. זהו בדיוק הזמן שלכם ליהנות מהחוויה שכה חיכיתם לה, להיות מוכנים לתת חיים לכל שאיפותיכם, ולקבל בברכה את פניה של הרפתקה שהיא ONE IN A LIFE TIME!

אז למה אתם מחכים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם החל מהצעד הראשון

בהצלחה!

חוצלארץ עבודה בחו"ל - איך למצוא עבודה בחול ב2023?