האם עבודה בעגלות היא באמת מתגמלת כמו שמספרים עליה?

(ינואר 2022)

אנשים שהיו אמיצים מספיק לעזוב מאחור את הבית, את השגרה ואת הנוחות שלהם, לארוז את החפצים שלהם ולעבור לעבוד בחול – מספרים על חוויה בלתי נשכחת, אנשים טובים ומגוונים, בילויים ותרבות, אך מעל הכל – על משכורות סופר גבוהות ומשתלמות. יצאנו לבדוק האם עבודה בעגלות היא באמת מתגמלת כמו שמספרים עליה, וחזרנו עם תשובות שמורכבות מהמון דולרים, ומשכורות חודשיות של 5 ספרות. נשמע מופרך? הנה המספרים.

 

עבודה בעגלות היא הרבה יותר ממתגמלת – היא מתכון מנצח לחיסכון

הדבר העיקרי שמאפיין את מי שבוחרים לעבוד בעבודה בעגלות הוא הגיל הצעיר שלהם. צעירים אחרי צבא שמעוניינים להגשים ולכבוש את היעד הבא שלהם, מוצאים את עצמם אורזים מזוודה, עולים על המטוס ליעד מסוים, ופשוט מתחילים למכור מוצרים לעוברים והשבים.

עבודה בעגלות מתבססת על מכירות ללקוחות פוטנציאלים, בין אם הם מסתובבים בקניוני הענק של חוץ לארץ, ירידים גדולים, דוכנים ועוד. ככל שעולות המכירות – כך עולה גם המשכורת, ובסוף החודש מתקבל מתכון מנצח לחיסכון אדיר.

 

על כמה בעצם מדובר כאן?

נתחיל מזה שעבודה בעגלות בחוץ לארץ משולמת במטבע אחר. תשכחו מהשקל ותתחילו להתרגל לדולרים ולאירו הגבוהים, שבהם כל שקל אחד הופך מיד לשלושה. לכן, המספרים הם גבוהים יותר מראש מבארץ, ויכולים גם להגיע למשכורות של 12,000 ₪, 14,000 ₪ ולפעמים אפילו 20,000 ₪ ויותר. הכל תלוי במכירות שלכם ובאסרטיביות שלכם, וככל שתמכרו יותר – כך גם המשכורת שלכם תטפס כלפי מעלה.

 

מה עושים בעבודה בעגלות?

על מנת להגיע למשכורות הגבוהות האלו, ועל מנת להצליח למכור כמו שצריך – תצטרכו להבין מה בדיוק מהות העבודה שלכם. עבודה בעגלות מתבססת על מכירות של מגוון מוצרים, כשקהל הלקוחות שלכם ירצה לדלות מכם כמה שיותר מידע על כל אחד ואחד מהם. כמובן שבמקביל מומלץ לשמור על יוזמה, ולפנות בצורה יזומה גם ללקוחות שלא בהכרח פונים אליכם ומתעניינים במוצר.

לסיכום, אם אתם רוצים לעשות את צעדיכם הראשונים בדרך לעבודה בחוץ לארץ, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בחברת חוצלארץ ולקבל את ההדרכה הדרושה לכם. מחכים לכם!