מדוע רגע לפני התואר הראשון כדאי לנסוע לעבודה בעגלות

(אפריל 2022)

כל החיים שלכם היו מורכבים ממסגרות – מהגן דרך בית הספר היסודי, מחטיבת הביניים ועד לתיכון וכמובן צבא ההגנה לישראל. בגיל 20-21 או אחרי שירות הקבע שלכם, אתם יוצאים לראשונה לדרך עצמאית לחלוטין שאין בה יותר מי שיקבע עבורכם מה לעשות – רק אתם מחליטים. היות והמסלול הטבעי הולך באופן ישיר אל התואר הראשון, תצטרכו גם לבחור איפה לעבוד כדי להרוויח את הכספים שאיתם תשלמו על הלימודים. אז למה רגע לפני התואר הראשון מומלץ לנסוע לעבודה בעגלות? הנה כל הסיבות שיכולות לעניין אתכם.

 

עבודה בעגלות – להרוויח כמו שצריך

צעירים רבים בגילאי ה-20 המוקדמים מתמודדים עם אותה הבעיה – חוסר הניסיון שלהם גורם להם לעבוד בעבודות מזדמנות שמניבות להם משכורות נמוכות יחסית, ולא מצליחים לחסוך מספיק כסף כדי לשלם על התואר ולהתחיל לבנות את החיים שלהם. לעומת זאת, עבודה בעגלות היא עבודה שמניבה משכורות מדהימות, עד כמה מדהימות? ובכן, מדובר כאן על משכורות של החל כ-10,000 דולר מדי חודש, ואם תשקיעו בעבודה תוכלו להגיע גם להרבה יותר מזה.

 

לצבור חוויה במקביל לעבודה בעגלות

סיבה נוספת שבגינה כדאי לכם לטוס לעבודה בעגלות היא החוויה שמצטרפת לעניין. עבודה בעגלות היא עבודה שתדרוש מכם לא מעט שעות, אבל במקביל אליה תוכלו לצבור חוויות מדהימות מכמה וכמה סוגים:

  1. חוויות טיול – ברגע שאתם בוחרים ביעד שבו תבצעו עבודה בעגלות, אתם מקבלים חבילה שלמה של נופים, טראקים ומסלולי טיול מרהיבים במיוחד.
  2. חוויות חברתיות – אנשים כמוכם שמשתלבים בעבודה בעגלות הם אנשים שיהיה לכם קל להתחבר אליהם, כמו גם התושבים המקומיים שיכולים להפוך לחברים הכי טובים שלכם. מכאן תוכלו לצאת לדרך של חוויות בברים, מסעדות ועוד שלל בילויים חברתיים משותפים.
  3. חוויות תרבותיות – אין כמו לעבור לתקופה מסוימת למקום אחר ולספוג את התרבות שלו. מוזיאונים, הופעות, קונצרטים, תערוכות – הכל נמצא בכף ידכם ולבחירתכם.

אנחנו בחוצלארץ מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לחבר אתכם לסוגים שונים של עבודה בעגלות במגוון יעדים ברחבי העולם, ולספק לכם חוויה יוצאת דופן! סגרתם כבר טיסה? רוצים להרגיע את ההורים ולהכין אותם לקראת המסע? אנחנו מזמינים אתכם לקרוא 6 טיפים שיעזרו לכם להרגיע את ההורים לפני שטסים

 

חוצלארץ - עבודה בחו"ל ב2023 | חוץ לארץ