?עבודה בעגלות בחו"ל - איך לבחור את היעד המושלם

עבודה בעגלות בחו"ל -איך לבחור את היעד המושלם


(ספטמבר 2022)

מי מאיתנו לא חלם לעבור לחו"ל ולהרוויח הרבה יותר?

החלום הגדול של כולנו הוא לעבור לחו"ל, בין אם לתקופה קצרה או לתקופה ארוכה, עבודה או חופשה ארוכה מהרגיל. כאשר מאחדים את אלו לכדי אחד, מקבלים נוסחה מנצחת של עבודה בעגלות בחו"ל בתחושה של חופשה מושלמת. כאשר אתם בוחרים לעבוד בעגלות יש ביכולתכם לבחור את מיקום העבודה המועדף עליכם, ממש לפי העדפה אישית, שכן עבודה בעגלות קיימת כמעט בכל נקודה בעולם. עבודה בעגלות יכולה להניף משמעותית את הפיתוח האישי שלכם, אתכם כבני אדם וכמובן, גם מבחינה כלכלית שכן מדובר בסכומי כסף גבוהים במיוחד.

מהו היעד המושלם לעבודה בעגלות? אנחנו מאמינים שזה עניין של טעם וריח (ואין על מה להתווכח), אך לבחור נכון זה אולי החלק הכי חשוב, בין אם אתם חולמים לעבוד בארה"ב ובין אם חלום שלכם להגיע לאוסטרליה, בחירת המעסיק יכולה להיות משמעותית ולהשפיע על החוויה שלכם! זוהי אחת הסיבות העיקריות שבגללן הקמנו את חוצלארץ!

עגלות או לא להיות - למה עבודה בעגלות כל-כך משתלמת?

ובכן, עגלות בחו"ל היא הבחירה המועדפת על צעירים לעבודה מעבר לים. אם אתם רוצים לנסות את מזלכם, להרוויח כסף, לרכוש מקצוע חדש או סתם לממן את הטיול הגדול - העבודה הזאת בדיוק בשבילכם.

עבודה בעגלות מגיעה עם המון ההטבות והתמריצים מאוד דומים בין מרבית החברות והסיבה העיקרית לכך היא - שזה עובד!

מסבסוד המגורים ועד השלמת הכנסה בתקופת ההתלמדות, החברה החדשה בה תעבדו תעשה הכל על מנת שתהיה לכם נחיתה רכה, ובזכותה תוכלו להתמקד בללמוד את עולם המכירות. סיבה נוספת שמפתה הרבה צעירים לנסות את מזלם במכירות ללא ניסיון קודם היא שחברות מציעות החזר מלא על כרטיס טיסה לאחר שישה חודשי עבודה בעגלות.

במערכת חוצארץ תוכלו למצוא מגוון מעסיקים שלל יעדים בכל העולם. לאחר הרשמה תוכלו לצפות בכל המעסיקים הרלוונטים להעדפות שהגדרתם.

מה מוכרים בעבודה בעגלות?

רוב חברות העגלות בעולם מוכרות מוצרי קוסמטיקה בקיוסקים ובחנויות יוקרה. כמו כן, אתם יכולים למצוא גם המון מוצרים אחרים כמו למשל: מחליקי שיער, מוצרי טיפוח, בשמים וצעצועים. פחות משנה אילו מוצרים מוכרים, אלא מה שחשוב הוא העובדה שעל כל מוצר שתמכרו תקבלו כ25-30 אחוזים ישירות למשכורת שלכם.

ומה לגבי ההכנסות?

ובאשר להכנסות? אין כלל ספק כי מדובר בעבודת החלומות! החל מהעובדה שמדובר בשכר בסיס לא פחות מחלומי, אשר מגיע לאלפי דולרים בחודש. עמלות גבוהות במיוחד המגיעות לסכומים של 7,000 ואף 8,000 דולר בחודש, ובונוסים שונים משלל סוגים והנאות. בסופו של יום, הרווחים גבוהים במיוחד, והפיתוח העסקי והאישי שלכם ירקיע שחקים.

איך בוחרים יעד לעבוד בעגלות?

איך בוחרים יעד לעבוד בעגלות?

ארצות הברית? אוסטרליה? אירופה? אולי אפילו לעבוד במזרח הרחוק שעליו חלמתם לטייל אחרי צבא? זה הזמן לבחור! עבודה בחו"ל וכמה היא מתגמלת תלויה מאוד במעסיק וביעד שתבחרו, אנחנו ממליצים לכם לעצור ולחשוב רגע מה היא המטרה שאותה תרצו להשיג לפני שתבחרו ביעד.

להרבה צעירים יש כבר בראש את היעד אותו בחרו, אך גם אם כבר מצאתם את היעד, אנחנו ממליצים על מנת לבחור את היעד הטוב ביותר עבורך, צריך להבין קודם כל מהי המטרה שלך?

  • להרוויח כמה שיותר כסף תוך מינימום זמן
  • לחיות ברמת חיים גבוהה יותר
  • לשפר את האנגלית ו/או הביטחון העצמי
  • לצבור אינסוף חוויות וחברים לכל החיים
  • לרכוש מקצוע חדש - עבודה במכירות
  • לחסוך מספיק כסף לטיול הגדול
  • לקנות דירה
  • לא לראות יותר בחיי יום אחד של גשם

כפי שכבר הבנתם, עבודה בעגלות יכולה לשרת הרבה מאוד מטרות ולפעמים אפילו את כולן יחדיו. ולכן נפרט כעת איך לבחור נכון את היעד המושלם עבורכם.

להרוויח כמה שיותר כסף תוך מינימום זמן

כמו שכבר אמרנו, אפשר להרוויח הרבה כסף, אבל אם זוהי המטרה העיקרית, מומלץ כאשר אתם מחפשים את היעד שלכם, לחשוב על מקום שמתאים לכך, שחוגגים בו כריסמס ושיש שם תיירות ורמת חיים גבוהה. חשוב לציין שאנשים רבים עם ניסיון בעגלות בחו"ל שחזרו לארץ בוחרים עדיין מדי שנה לנסוע ולעבוד בתקופת הכריסמס בעגלות בחו"ל בשביל לממן את הלימודים או טיול.

לחיות ברמת חיים גבוהה יותר

רמת חיים גבוהה יותר זו לא מילה גסה, בעגלות כמו בעגלות, העובדים בדרך כלל גרים בדירות עובדים מפנקות, וביעדים רבים תוכלו למצוא את עצמכם גרים בבית פרטי, או קומפלקס עם בריכה. תוכלו להרוויח משכורת גבוהה מבלי יותר מדי הוצאות. בילויים, יציאות, ברים ומסעדות כמובן יחליפו את ההוצאות השוטפות, אך ביעדים רבים תופתעו לגלות שהמחירים זולים מבישראל גם אם מדובר ביעד תיירותי.

לשפר את האנגלית והביטחון העצמי

אין כמו לקפוץ למים! לא משנה כמה סדרות ראיתם, או כמה קיבלתם בבגרות באנגלית, בשביל לדבר אנגלית צריך לתרגל ועל מנת למכור באנגלית דרוש גם ביטחון עצמי. בעבודה בעגלות בפרט ובמכירות בחו"ל בכלל תוכלו מדי יום לפגוש אינספור לקוחות איתם תדברו, תכירו אותם וכל יום כמה מילים חדשות. לעבודה עצמה הרבה יעידו שהאנגלית הבסיסית ותרגול הפיץ' אותו ילמדו אותכם בחברה החדשה יספיקו כדי להיות טוב, אך עם אנגלית טובה יותר - תמכרו יותר!

אם תרצו לשפר את האנגלית והביטחון העצמי זוהי הבמה הטובה ביותר.

לצבור אינסוף חוויות וחברים לכל החיים

אתם נוחתים עם מזוודה במדינה זרה, נכנסים לבית חדש עם שותפים שלא הכרתם מעולם, ומאוד מהר תמצאו את עצמכם עובדים יחד, גרים יחד וקצת כמו בצבא אתם תרגישו שמצאתם חברים לכל החיים. העבודה היא אינטנסיבית וזה תמיד כיף שיש איתך חברים שמבינים אותך, חברים שאיתך בארוחות שישי ובחגים רחוק מהבית וחברים שאיתם תצאו לטייל בכל הזדמנות שרק תהיה לכם!

העבודה בעגלות היא מאוד לא שגרתית ולכל מי שחווה את העבודה הזאת יהיו אינספור סיפורים מצחיקים וחוויות לכל החיים גם מהעבודה עצמה.

לרכוש מקצוע חדש - עבודה במכירות

דבר אחד בטוח, יש מקצוע אחד שלעולם לא יעלם והוא - מכירות. לא משנה באיזו קריירה תבחרו בחייכם, לדעת למכור תמיד יתן לכם יתרון על מי שיתמודד איתכם על תפקיד, אצל כל מעסיק שתעבדו אצלו ובכל עסק שתקימו. יש הרבה אנשים עם כישרון טבעי למכירות אבל כל אחד יכול ללמוד למכור. אם עוד לא בחרתם לעצמכם קריירה, אחרי שתעבדו במכירות, הרבה דלתות יפתחו עבורכם.

לחסוך מספיק כסף לטיול הגדול

משוחררים טריים מהצבא וצעירים רבים מתקשים לחסוך מספיק כסף בשביל "הטיול הגדול". מכירות בחו"ל היא הפתרון המושלם אם זו המטרה שלכם. מספר חודשים בעגלות יתנו לכם הזדמנות להרוויח ולחסוך סכומים שפשוט לא מתאפשרים בארץ וכמובן שגם תוכלו פשוט לבחור לעבוד ביעד החלומות שלכם ופשוט לחיות שם במקום לטייל שם.

לקנות דירה

הסעיף הזה הוא ממש לא לכולם, אבל כן היה חשוב לנו להרחיב גם עליו. יש לא מעט סיפורים על אנשים שהגיעו לעולם העגלות ממש במקרה והיום גרים בבית בארץ ישראל לאחר שהרוויחו מספיק בחו"ל ובחרו לחזור לארץ ולהשקיע בנכס. נכון, זה לא קורה תוך מספר חודשים, אך אין לדעת לאן העבודה הזו תיקח אתכם ואם תחזרו לארץ תוך חצי שנה או חמש שנים.

לא לראות יותר בחיי יום אחד של גשם

אם אתם אנשים של קיץ, החלטנו להקדיש את המטרה האחרונה בשבילכם. אז אולי זו לא המטרה העיקרית בשבילה בוחרים לנסוע לעבוד בעגלות, אבל בהחלט, אם המטרה הזו מספיק חשובה לכם ואתם מוכנים לעבוד קשה בשביל להשיג את זה, תדעו שזה אפשרי. לאחר התמקצעות בעולם העגלות תוכלו לנדוד בעולם ולעבוד היכן שרק תרצו! קיץ או חורף זו כבר בחירה שלכם, אבל אל תפסיקו לחלום!

באתר חוצלארץ תוכלו למצוא מגוון של מעסיקים בשלל יעדים אטרקטיבים, אתם מוזמנים להרשם חינם ולקבוע ראיון עבודה ישירות מול המעסיק.

למי מתאימה עבודה בעגלות בחו"ל?

עבודה במכירות בחו"ל לא מתאימה לכל אחד, יחד עם זאת, אם אתם מאמינים שזה מתאים לכם - אל תהססו.

אפשר להגיד שכמו כל מקום עבודה, גם בעגלות יש תכונות אופי שמאוד יעזרו לכם להצליח והן:

נחישות, התמדה, מוסר עבודה, ביטחון עצמי גבוה, תחרותיות, והישגיות.

עבודה בעגלות היא עבודה קשה, אך מתגמלת. היא מתאימה למי שמבין שזו לא עבודה רגילה ושכל לקוח יכול לשנות הכל ברגע. יש ימים שזה ירגיש פחות מתגמל, אבל יהיו ימים שתשברו שיאים דווקא בדקה האחרונה של היום. צריך להתמודד פעמים רבות עם ימים בהם יהיה יותר קשה לעצור לקוחות, אבל זה תמיד אפשרי ותמיד עניין של גישה.

אופי העבודה שונה וכמובן שזה מתאים רק למי מבין את המשמעות של לגור בחו"ל. רחוק מהבית והמשפחה, לא כולם מוכנים או יכולים לוותר על כך. וכמובן שהעבודה הזו דורשת סובלנות עד שלומדים והופכים לסלזמנים תותחים, זה לא קורה בין לילה. אנחנו מאמינים שעל מנת לרכוש את המקצוע ולהרוויח המון כסף צריך לטוס ולעבוד בעגלות בחו"ל לפחות חצי שנה.

לסיכום

העבודה בעגלות היא לא רק עבודה, היא ההזדמנות שלכם להגשים חלומות ולצאת מאזור הנוחות. בסוף כל יום תוכלו לשבת באחד מבין הלוקיישנים היפים בעולם שתבחרו, תכירו אנשים מדהימים שמאוד מהר יהפכו לחברים הכי טובים שלכם, תבלו חגים וארוחות שישי יחד עם כל עובדי החברה שיהפכו למשפחה. כל יעד והקסם שלו, ויש יעד מתאים לכל אחד מכם.

אנחנו מזמינים אתכם לשמוע עוד על היעדים שמעניינים אתכם על הגלובוס. האתר שלנו מציע מגוון רחב של עבודות בחו"ל ולאחר הגשת מועמדות, בעל העסק יוכל ליצור איתכם קשר ולספר לכם הכל על היעד שאותו בחרתם.

 

חוצלארץ - עבודה בחו"ל ב2023 | חוץ לארץ