לעבוד ולטייל בחו"ל – ולחזור עם עודף

 

(ינואר 2022)

כבר למעלה משלושה עשורים שיותר צעירים וצעירות ישראליים, בעיקר עם סיומו של השירות הצבאי מחליטים ללכת אחרי הכסף הגדול וטסים לעבוד בכל העולם בתחומים שונים, ואיך לא? מדובר בחוויה יוצאת דופן המשלבת בין משכורות גבוהות וחיי חברה פעילים עם אנשים שלא רק נמצאים בטווח גילאים דומה, אלא גם בעלי תחומי עניין משותפים שמניבים היכרויות חדשות, שיתופי פעולה וקהילות מתפתחות בכל מקום בעולם.

 

הטיול (והכסף) הגדול מחכה לך!

ככלל – ידוע שבחו"ל המשכורות גבוהות בהרבה מאשר השכר הממוצע ברוב המשרות בארץ (במיוחד כשמדובר בחבר'ה צעירים ללא ניסיון) מה שמעניק הזדמנות נהדרת לחסוך סכום כסף לא מבוטל שמאפשר להם לחזור לארץ בתום תקופת העבודה עם מספיק כסף שמאפשר "להתחיל את החיים", בין אם זה כסף שמיועד ללימודים, רכישת דירה או פשוט חסכון לעתיד. תוסיפו לזה את העובדה שאתם צוברים ניסיון עם קהלים ואוכלוסיות שלא הכרתם, משפרים את היכולות הוורבליות והשפה וכל זה מבלי לוותר על טיולים חובקי עולם והנאות החיים – בין אם זה מסע שופינג בשדרה החמישית בניו יורק, מסיבות טכנו מחתרתיות בברלין או ערב שקט במרפסת מול הנופים עוצרי הנשימה של ניו זילנד.

 

לעבוד ולטייל בכל מקום

קדימה, מתחילים!

אז הגיע הרגע שהחלטתם שעבודה בחו"ל מתאימה לכם (הלם), אבל מה עכשיו? איך מתחילים, איפה מחפשים? איך תדעו מה מצפה לכם והכי חשוב - איך מכירים מעסיקים אמינים וחוקיים שאכן יבטיחו הכנסה וידאגו לכל האישורים הרלוונטיים?

מעבר למחשבה על הכסף, אלו שאלות שכל מי שמחפש עבודה בחו"ל צריך לשאול ועל כן חייב להיות מעודכן בכל מה שקשור בעבודה לישראלים בחוץ לארץ – לדעת היכן היעדים הכי חמים, מי המעסיקים הרלוונטיים עבורך, מה הסכומים שאפשר להרוויח ובין כל זה גם להבין כמה כסף אפשר לחסוך תוך כדי החוויה על מנת לחזור לארץ לא רק עם חוויות וזיכרונות לכל החיים, אלא גם עם עודף.

בדיוק בשביל זה קמו מס' יזמים ישראלים ופיתחו פלטפורמה דיגיטלית המפגישה בין מועמדים איכותיים המחפשים עבודה בחו"ל, לבין מעסיקים אמינים בעלי מוניטין בכל העולם שמחפשים עובדים ומציגים את אופי ותנאי העבודה בשקיפות מלאה.

אם בעבר הרצון לעבוד בחו"ל גרר איתו המון בירוקרטיה, זימונים לראיונות במשרדי כח אדם (שיכולים להמשך שבועות) או השארת פרטים בדפי נחיתה שגוררים המון טלפונים מיותרים וספאם, הרי שהיום עם התפתחות הטכנולוגיה – הכוח הוא לגמרי בידיים של המועמדים!

באתר חוצלארץ, כל מי שמחפש עבודה בחו"ל יכול להציע את עצמו בתור מועמד פוטנציאלי, לפתוח כרטיס ביקור דיגיטלי אישי ולהתרשם ממאות משרות שרלוונטיות עבורו. ניתן לצפות בסרטונים מרחבי העולם שמעלים המעסיקים בעצמם וכך ניתן לראות בדיוק מי החבר'ה שעובדים ומרוויחים כסף, איפה הם גרים, איך הם מבלים את השבתות והחגים ועוד המון מידע שיעזור למחפשי העבודה להבין בדיוק מה מצפה להם - והכל דרך ממשק דיגיטלי פשוט ונוח עם שקיפות מלאה על פרטי המעסיק.

כל מה שצריך לעשות זה פשוט להיכנס לאתר, לבחור יעד מועדף ולגלות עולם שלם של מעסיקות ומעסיקים שמחפשים עובדים ישראלים המעוניינים לשלב בין טיול וחוויות חובקות עולם לבין עבודה רווחית, תוך כדי סינון קטגוריות והתאמה אופטימלית בין שני הצדדים. במידה ויש עניין הדדי – מתקדמים תוך 24 שעות לשלב ההיכרות הראשוני באמצעות צפייה בקטע וידאו אותו מעלה המועמד/ת לכרטיס האישי, כך שהמעסיק כבר מבין מי המועמד, קולט את הווייב הראשוני - ובוחר אם להתקדם איתו/ה הלאה לראיון נוסף אל עבר המשרה הנחשקת.

הפלטפורמה חינמית לגמרי עבור כל מי שמחפש עבודה בחו"ל, ובאשר למעסיקים המחפשים עובדים – היא מציעה חודש ניסיון ללא עלות – מה שיוצר מצב משתלם במיוחד עבור שני הצדדים.

 

כפתור הרשמה - בואו נטוס