עבודה בארה"ב בתקופת הקורונה

(נובמבר 2021)

תקופת הקורונה הביאה עמה חידושים רבים גם בתחום שלנו, תחום העגלות והמכירות ברחבי העולם. השילוב של אלו האחרונים יצר שינוי מהותי בעולם המכירות, שכן, הקורונה שינתה לחלוטין את פני העולם בשנתיים האחרונות. לפתע לפתאום, מה שהיה ברור מאליו קודם, כבר איננו כה ברור כעת. לא ניתן פשוט לרכוש כרטיס טיסה ולעלות על טיסה בכל רגע נתון, אלא הדבר תלוי נסיבות, סגרים ומגוון רחב של סנקציות ותנאים שמשתנים מיום ליום. כך, החל החשק לראות עולם לעלות עוד יותר ויותר ולזרוע געגוע גדול יותר בקרב כולנו. מה שגרם לנו, למשל, לרצות לעלות הרגע על טיסה לארה"ב, לעבוד באמריקה ולעשות מלא כסף.

איך למצוא עבודה באמריקה בתקופת הקורונה

 

כיצד להצליח בעבודה בעגלות

 

הפן המכירתי בעולם הדוכנים, ופרט עבודה בעגלות, זה שמכניס כל כך הרבה כסף לכיסים שלנו, בנוי על כמה נדבכים. כך למשל מוטיבציה גבוהה של העובד, מה שלחלוטין יש לכולנו לאחר שנתיים שאת רובן בילינו בבית. כך לדוגמה רצון להתשתקם כלכלית, זאת לאור התקופה הכלכלית המאתגרת שפקדה את כולנו. וכמובן פתיחות לתחום המכירות, שבתקופת הקורונה ללא ספק השתקע באחד התחומים היותר כלכליים ומכניסים. שכן, תקופת הסגר עשתה לאנשים חשק לפנק את עצמם ככל האפשר. בסופו של דבר, עולם המכירות והעגלות התפתח דווקא משמעותית. ועצם הידיעה שיש לך את האפשרות לעלות על טיסה, אבל אינך יודע האם כשתרצה לחזור תוכל לעשות כך בקלות, דווקא העלה משמעותית את המוטיבציה ולא להפך.

 

מה ההבדלים של העגלות בין המדינות?

 

אם נעמוד על ההבדלים בין עבודה בעגלות בארצות הברית לבין עבודה באירופה, בהן התרבויות שונות לחלוטין. חווית הקניות באירופה ממוקדמת, מפוקסת ויוקרתית יותר, ואילו בארצות הברית המונית וגדושה יותר, ואף אימפולסיבית יותר. הבדל התרבויות באירופה משמעותי יותר, שכן המרחק בין עיר לעיר, גאוגרפית וגם מנטלית, הוא קרוב מנשוא. ואילו ארה"ב כולה גשר צר מאד של תרבויות דומות. הדבר משפיע כמובן, גם על אופי העבודה.

עצם הידיעה הזו שבעבודה במכירות ובעגלות הכסף וההכנסות ברמה גבוהה במיוחד גרם עוד יותר לרצון של כולנו לעשות שינוי מהותי. ולצד אלמנטים נוספים של שקיעה כלכלית שפקדו רבים מאיתנו בתקופת הקורונה, כלומר בשנתיים האחרונות, ולמעשה הכריחו אותנו לבצע אי אילו שינויים בתחום התעסוקתי, עלה עוד יותר הרצון, והצורך, לראות עולם, על כל המשתמע מכך.

 

הרשמה לאתר חוצלארץ - חיפוש עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל לצעירים בתקופת הקורונה - איך, למה והאם זה רווחי? >